wolfy napisał(a):

To mnie dziwiło że Moskal nie dał Colleyowi odpocząć z Wiedniem. IMO puchary powinny mieć mniejszy priorytet. A tak Rapid nas dojechał a my straciliśmy najlepszego (z dużą przewagą) obrońcę.
To wystawianie Rodado na skrzydle ze Zwolińskim to też czysty kretynizm Moskala. Mógł wpuścić Olejarkę, Młyńskiego albo Starzyńskiego wcześniej. No ale jak widać - Moskal nie szanuje najlepszych piłkarzy. Potem będzie się tłumaczył kontuzjami...
|
Tym bardziej że wiadomo było że para Colley - Uryga zagra też (a raczej miała zagrać) w Pruszkowie bo to byli jedyni dostępni stoperzy na ten mecz. Nawet Karcz sugerował że Colley odpocznie w Wiedniu.
To masz. Jeśli gdzieś Moskal mógł zrobić inaczej to właśnie w tej sytuacji.
A Olejarka jest już skreślony. Tu już tylko szukają mu klubu.