skarabeus napisał(a):

Dramatyczny jest ten wasz minimalizm. To tez jest przyczyna tego, gdzie jest dzisiaj Wisla. Gdyby sprawa dotyczyla Legii czy Lecha to trybuny potrafilyby zrobic porzadek.
A w Krakowie jest jak jest... odpuscmy puchary, bo nie mamy kim grac. Teraz wlasnie jarus powinien wyskoczyc z hajsu i "zaplacic" za wszystkie swoje fucklogic decyzje.
|
To nie jest żaden minimalizm.
Skład na kolejne mecze lepimy na plaster, na boisku hasają substytuty piłkarzy typu Młyński, Starzyński czy Kutwa i mamy grać w lidze, PP i pucharach europejskich?
Mamy w tym momencie w drużynie DWÓCH zdrowych stoperów + młokosa Skrobańskiego, czy naprawdę trzeba tłumaczyć, że daleko w takiej konfiguracji nie zajedziemy?
Dla 90% naszego składu gra co 3 dni to na dłuższą metę wysiłek nie do udźwignięcia, do tego dramatycznie rośnie ryzyko kontuzji z powodu przeciążenia.
Nie mówię już nawet o tym, że Moskal nie ma nawet kiedy normalnie potrenować, bo cały czas mamy mikrocykl meczowy, bez szans na nic więcej.
Ile jeszcze musimy stracić punktów w lidze, żeby dotarło?