
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#1
|
|
Tylko że bramki ze Zniczem zawalili przede wszystkim Jaroch i Uryga, a oni raczej najmłodsi nie są.
Nie maco lamentować wróci Carbo, Alfaro troche podniosą średnią wieku i doświadczenia. Znicz w Chorzowie jechał z Ruchem jak z furą gnoju. Przed meczem wszyscy wieszczyli gładki oklep, a przegraliśmy będąc lepszymi przez 90% meczu. Tylko przez własne frajerstwo. Tak jak pisał Królewski, wytrzymać w 10 przez 15 minut to nie jest jakiś wyczyn. Bramki straciliśmy po dwóch stałych fragmentach wrzutkach z okolic narożnika. Trudno tłumaczyć to grą w osłabieniu. Po prostu mamy w składzie leszczy którzy mając wytłumaczenie kładą lagę na wszystko. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
- słabych obrońców - panikę jaka ogarnia nasz zespół kiedy rywal przyciśnie. Kiedy zaczynamy rozpaczliwie się bronić wszystkie wady naszych piłkarzy w obronie są dodatkowo uwypuklone. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#3
|
|
acha
Królewski zafundował Wiśle marnych obrońców (Jaroch stoper, Uryga i Mikulec, który gra niestety tak jak się można było spodziewać po spadkowiczu...) jednocześnie twierdzi, że to nie problem wytrzymać 10-15 minut w 10 gdy w obronie drama i histeria przy tym jak rywal przyciska (a tak jest jak gra się w 10 panie prezesie) to się samo komentuje nic dodać nic ująć ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio. Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios. Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...] |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|