
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#1
|
Jest mi doskonale obojętne czy będzie grał odpad z III ligi hiszpańskiej, który tu może okazac się bóstwem, czy młody Polak, czy stary Słowak. Z Markusem prowadzę wojenkę, ale nie taką, o jakiej myślisz. Po prostu wkurza mnie jego manipulowanie, do ktorego nigdy się nie przyzna chcąc uchodzić za nieomylnego papieża krakowskiej piłki. Tak - napisałem, że Sukiennicki jest niegorszy niż Carbo. Jeśli faktycznie zagrał wczoraj na pozycji Carbo (piszę, że nie wiem, bo nie oglądałem meczu) i zagrał słabo, to przypuszczam, że cała drużyna zagrała wczoraj słabo i nie sposób przesądzić o wartość Sukiennickiego na pozycji Carbo po jednym meczu rozgrywanym trzeciego dnia po wyczerrpującym meczu z Rapidem. Obawiam się jednak, że nie przekonamy się szybko o jego wartości na pozycji Carbo, bo ten zaraz wraca. Jeśli Sukiennicki zagra kilka słabych meczów, przyznam się do błędnej oceny. Jeśli okaże się, że miałem rację powstrzymam się od pisania "a nie mówiłem?" |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#2
|
|
WILK napisał(a):
Jeszcze raz, bo chyba nie nadążasz. Może dlatego nie wchodzisz w linki. W ciągu kilku tygodni napisałeś, że tylko frajer uważa, że można zarobić na Goku oraz że można na nim zarobić. Jesteś/byłeś frajerem? A może po prostu plułeś jadem, jak zawsze, kiedy pisałeś coś o frajerach? Masz ewidentnie problem z emocjami i wyżywasz się na ludziach w sieci. Proponuję te pokłady gniewu spożytkować w sieci na kiboli, wandali, przestępców, pedofilów, państwa prowadzące wojnę napastniczą i kogo tam jeszcze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#3
|
|
Stelio napisał(a):
Ale czego się spodziewałeś? Że Wisła, która po zdobyciu 10. miejsca w I lidze i w fazie przebudowy składu podejmie walkę na 3 frontach i zawojuje europejskie puchary? Cieszysz się z tej porażki? Żałosne to są takie posty. Szkoda, że tak wysoko i szkoda kontuzji. Trzeba się pozbierać i podjąć walkę o awans. Moskal musi coś zrobić z atakiem, bo nie ma pomysłu na zagospodarowanie napastników. 3 mecz z rzędu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#4
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|