The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 29.07.2024, 15:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Agresywny Chomik chociażby.
I nie rżnij głupa, napisałeś że Sukiennicki jest niegorszy od Carbo i bardziej dynamiczny No nie jest, nie na pozycji na której gra Hiszpan - niestety.
I zlałbym to gdyby nie cała ta antyhiszpańska wojenka.

@Witalis - Pomylić się może każdy, gorzej jeśli to nie jest pomyłka tylko nagonka spowodowana odbiciem wahadła na "młodych Polaków lepszych i tańszych niż Hiszpanie Kiko", co od jakiegoś czasu uprawia FraMat prowadząc razem z deklami takimi jak Ty wojenki z Markusem. Przyznam jednak że nie jestem na bieżąco, dawno mi się to znudziło.
Szczerze? (zerżnięte od Tuska), nie jestem po żadnej ze stron.
Jest mi doskonale obojętne czy będzie grał odpad z III ligi hiszpańskiej, który tu może okazac się bóstwem, czy młody Polak, czy stary Słowak.
Z Markusem prowadzę wojenkę, ale nie taką, o jakiej myślisz.
Po prostu wkurza mnie jego manipulowanie, do ktorego nigdy się nie przyzna chcąc uchodzić za nieomylnego papieża krakowskiej piłki.
Tak - napisałem, że Sukiennicki jest niegorszy niż Carbo.
Jeśli faktycznie zagrał wczoraj na pozycji Carbo (piszę, że nie wiem, bo nie oglądałem meczu) i zagrał słabo, to przypuszczam, że cała drużyna zagrała wczoraj słabo i nie sposób przesądzić o wartość Sukiennickiego na pozycji Carbo po jednym meczu rozgrywanym trzeciego dnia po wyczerrpującym meczu z Rapidem.
Obawiam się jednak, że nie przekonamy się szybko o jego wartości na pozycji Carbo, bo ten zaraz wraca.
Jeśli Sukiennicki zagra kilka słabych meczów, przyznam się do błędnej oceny.
Jeśli okaże się, że miałem rację powstrzymam się od pisania "a nie mówiłem?"
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.07.2024, 18:22
WILK napisał(a):
A zarobiliśmy na Goku, czy po prostu odzyskaliśmy część wkładu - biorąc pod uwagę kwotę wykupu, za podpisanie kontraktu i pobory Hiszpana? Ale oczywiście, pewnie byłem niekonsekwentny używając tego słowa. Chyba, nie wchodziłem w linki, bo ba pewno były kompromitujące.
Ale czy nam się to opłaci sportowo i finansowo - zobaczymy.

Jeszcze raz, bo chyba nie nadążasz. Może dlatego nie wchodzisz w linki.



W ciągu kilku tygodni napisałeś, że tylko frajer uważa, że można zarobić na Goku oraz że można na nim zarobić. Jesteś/byłeś frajerem? A może po prostu plułeś jadem, jak zawsze, kiedy pisałeś coś o frajerach?


Masz ewidentnie problem z emocjami i wyżywasz się na ludziach w sieci. Proponuję te pokłady gniewu spożytkować w sieci na kiboli, wandali, przestępców, pedofilów, państwa prowadzące wojnę napastniczą i kogo tam jeszcze.
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.08.2024, 21:29
Stelio napisał(a):
XDDD

Żałosny klub, Żałosny właściciel, Żałosne wyniki.

Niech to już upadnie, szkoda naszych nerwów.

Btw. Rodado się w ładne gowno wpakował XDD

Ale czego się spodziewałeś? Że Wisła, która po zdobyciu 10. miejsca w I lidze i w fazie przebudowy składu podejmie walkę na 3 frontach i zawojuje europejskie puchary?



Cieszysz się z tej porażki?


Żałosne to są takie posty.


Szkoda, że tak wysoko i szkoda kontuzji. Trzeba się pozbierać i podjąć walkę o awans. Moskal musi coś zrobić z atakiem, bo nie ma pomysłu na zagospodarowanie napastników. 3 mecz z rzędu.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.08.2024, 21:44
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Ale czego się spodziewałeś? Że Wisła, która po zdobyciu 10. miejsca w I lidze i w fazie przebudowy składu podejmie walkę na 3 frontach i zawojuje europejskie puchary?



Cieszysz się z tej porażki?


Żałosne to są takie posty.


Szkoda, że tak wysoko i szkoda kontuzji. Trzeba się pozbierać i podjąć walkę o awans. Moskal musi coś zrobić z atakiem, bo nie ma pomysłu na zagospodarowanie napastników. 3 mecz z rzędu.
Liczyłem na brak kompromitacji i niepotrzebnych kontuzji. A skończyło się jednym i drugim
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:27.