
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#10
|
|
Ludzie. Spokoj sie zrobił jak nie ma jaroo1 (ban?) to znow musicie zaczynać te swoje gadki (Markus-Framat) o tym co było? Wymiotować się już chce od tych przepychanek slownych.
Biedrzycki do czasu czerwieni lepiej niż Uryga. Zwoliński, Kutwa, Mikulec dramat, Sukiennicki taki jezdziec bez głowy, duzo szumu robi, malo efektywnosci, dosrodkowania i wykonczenie dramat. Miejmy nadzieję, że Duarte i Kiss coś pokazą. Ewidentnie brakowało Carbo. Pierwszy remis Moskala zaliczony. Ja nie wierzę w tego trenera, takie ciepłe kluchy, brak charyzmy. Ale daję mu czas, zobaczymy jak to wszystko pouklada.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 28.07.2024 o godz. 17:53.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|