The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.07.2024, 17:15
Sytuacja, którą zastał Moskal była ciężka po ubiegłorocznej kompromitacji hiszpańskiej z trenerem z przyszłości jak był reklamowany przez Zaskrońca i jego klakierów.

Jak się okazało, co przyznał Kikuś Galactico w ostatnim wywiadzie, to on wcisnął kolegę z Kostaryki na stanowisko trenera Wisły.

Nie żadne Al, itp.

Kolega z Kostaryki miał wiadomy cel - awans.

Po rundzie jesiennej bez większych problemów można było wywalczyć na wiosnę awans bezpośredni, co pokazał GKS Katowice, który po pierwszej części sezonu zajmował jedenaste miejsce w tabeli (nawet uwzględniając mecz mniej).

Runda wiosenna była kompromitująca i gdyby nie przewaga z jesieni, to Wisła pod wodzą gwiazdy z Kostaryki byłaby zaangażowana w walkę o utrzymanie.

Tematem tabu przez cały sezon była postawa Ratona.

Popełniał liczne babole, a mimo to cały czas bronił i w konsekwencji dzięki temu został przedłużony z nim kontrakt.

Potem nagle przestał bronić.

Ciekawe.

Skandalem był transfer wielkiego gwiazdora ligi rumuńskiej Omraniego.

Przedstawiany był jako wielka gwiazda i miał być piłkarzem niespotykanym na warunki pierwszej ligi.

Miał ją zmieść z powierzchni.

Efekt końcowy?

Dwa krótkie wejścia z ławki.

Wiadomo, że w tego typu transferach nie chodzi o stronę sportową, tylko o finansową, aby określeni ludzie zarabiali.

Zaskroniec Jarek nad tym kompletnie nie panował.

Moskal musi mieć czas na posprzątanie tego burdelu.

Ale musi mieć też wsparcie.

W skompromitowanego Królewicza dawno przestałem wierzyć po jego kłamliwej narracji o Al.

Przepalono ogromną kasę na zaciągi zagraniczne (główny zaciąg z Czech i Słowacji zakończony spadkiem i dwa hiszpańskie braki awansu).

Ale wierzę w Moskala, że mimo tych wszystkich trudności uzyska awans w tym sezonie do Ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 28.07.2024 o godz. 17:40.
Odpowiedz cytując
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.07.2024, 21:11
Polonia jak dla mnie zaskakująco odważnie, dla Moskala chyba niestety też. Bez szaleństwa, jednak powyżej standartów jeśli chodzi o otwartość gry drużyn przeciwko nam w stosunku do ubiegłego sezonu. Smalec najwyraźniej uznał, że skoro wychodzimy esperalem oraz debiutującym od pierwszej w jedynce jak i na pozycji młodzieżowcem, to nie powinniśmy jednoznacznie wygrać walki o środek, więc ją podjął, czym chyba jednak trochę Kazka trafił.

Biedrzycki? Poza kartką jednak wyraźnie lepiej od Urygi. Przy czerwie ewidentnie zabrakło doświadczenia w pozycjonowaniu jeśli chodzi o zachowania przy wysokim bloku i piłkach wrzucanych na wolne pole za plecy. Coś, za naukę czego Colley zapłacił kilkoma babolami. Wybijcie sobie z głowy, że przyjdzie tu ktoś, kto ma to ograne. Mam nadzieje, że nie muszę tłumaczyć dlaczego.

Kutwa? Przed meczem pisałem w jakiej sytuacji wstawienie Mariusza na osiem może zadziałać. Polonia podjęła walkę o środek pola dość wysoko, więc nie zadziałało.

Zwoliński musi się ogarnąć.
Z pozytywów. Zaskakująco dobra zmiana Starzyńskiego.

Gdyby mi ktoś 3-4 miesiące temu powiedział, że wyjdziemu bez Carbo i Dudy, przez 30 minut będziemy grać w niedowadze, a mimo tego stworzymy bardziej klarowne sytuacje, żeby wygrać mecz to wysłałbym do Kobierzyna. Zobaczymy co będzie dalej.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:08.