
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#1
|
|
Jak mówi tradycja za jakiś czas zacznie się jazda po trenerze, że to że tamto. Normalne, zawsze tak jest.
Jednak ku pamięci, Zwoliński ma gola na nodze i ładuje w bramkarza. Cudów osobiście się po chłopie strzelającym średnio po 8 bramek na sezon (a to tylko dlatego że w całej karierze miał dwa dobre sezony śrubujące średnią) się nie spodziewam ale na miłość boską to była patelnia. Byłyby 3 punkty po trudnym meczu w dość niekorzystnym kadrowo momencie sezonu a tak to będzie remis na konto Kazimierza “remis” Moskala bo za jakiś czas ludzie zapomną kto spierdoIił mecz i to nie będzie wina Biedrzuckiego czy Zwolińskiego tylko trenera. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|