
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#11
|
. Każdy jest lepszy niż Probierz, mecz z Austrią rozwiewa wątpliwości.A co do obywatelstwa. Urodzenie z rodziców, z których co najmniej jedno ma obywatelstwo polskie – zasada krwi/Ius Sanguinis. ... Urodzenie lub znalezienie dziecka w Polsce – zasada terytorium/Ius Soli. ... Przysposobienie pełne – adopcja. ... Nadanie przez Prezydenta RP. Takie są możliwości. W przypadku Casha. Jego mama ma na imię Barbara, a jej pierwotne nazwisko to Tomaszewska. Jej rodzice wyemigrowali do Anglii podczas trwania drugiej wojny światowej. Mówi płynnie po polsku. Czytaj więcej na https://zawodtyper.pl/matty-cash-a-r...owi-po-polsku/ Więc przestań pieprzyć farmazony o jakimś Katarze. Probierz go nie wziął bo jest kretynem i jak sam stwierdził. Nawet jemu jest przykro, że nie awansowaliśmy. Skoro selekcjoner potrafi wypowiedzieć takie słowa, to o czym tu gadać. Awans to kwestia trzeciorzędna dla niego. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|