The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.06.2024, 21:47
azor napisał(a):Wyświetl post
Czasami mam wrażenie, że Drozd i Markus to to samo konto, czekam aż zapomnisz się przelogować.

Najprościej jak się da - jeżeli sam używasz argumentu polskości i patriotyzmu, to mimo wszystko szacunek do instytucji jakim jest nasza ojczyzna powinno być istotne. Jeżeli nie, to po prostu kupujmy zawodników do reprezentacji jak ZEA, Katar czy nawet na własnym podwórku reprezentację w siatkówkę czy kosza. Kumasz? Czy szeroko pojęty patriotyzm wyrażany jest według Twojego "jechania na dupie"?

Probierz s.......ił mecz z Austrią, to fakt. Czy decyzja o podtrzymaniu go na stołku jest słuszna? Tak - nie widzę innej perspektywy. Masz pomysł gagtku kto powinien zostać selekcjonerem? Hyballa?
Oczywiście, że mam. Ktokolwiek kto będzie powoływał w oparciu o umiejętności i aktualną formę, a nie podszepty "środowiska". Może być Hyballa, może być nawet Rude . Każdy jest lepszy niż Probierz, mecz z Austrią rozwiewa wątpliwości.

A co do obywatelstwa.

Urodzenie z rodziców, z których co najmniej jedno ma obywatelstwo polskie – zasada krwi/Ius Sanguinis. ...
Urodzenie lub znalezienie dziecka w Polsce – zasada terytorium/Ius Soli. ...
Przysposobienie pełne – adopcja. ...
Nadanie przez Prezydenta RP.

Takie są możliwości.

W przypadku Casha.

Jego mama ma na imię Barbara, a jej pierwotne nazwisko to Tomaszewska. Jej rodzice wyemigrowali do Anglii podczas trwania drugiej wojny światowej. Mówi płynnie po polsku.
Czytaj więcej na https://zawodtyper.pl/matty-cash-a-r...owi-po-polsku/


Więc przestań pieprzyć farmazony o jakimś Katarze.

Probierz go nie wziął bo jest kretynem i jak sam stwierdził. Nawet jemu jest przykro, że nie awansowaliśmy. Skoro selekcjoner potrafi wypowiedzieć takie słowa, to o czym tu gadać. Awans to kwestia trzeciorzędna dla niego.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:41.