
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#10
|
|
Tylko kilka miesięcy po tym rzekomym sukcesie za spore nakłady i po kolejnym bogatym okienku latem 2011 r. - już jesienią 2011 r. na długo przed przyjściem Probierza i Bednarza drużyny w zasadzie nie było.
Był coraz większy kryzys sportowy - drużyna wypalonych oldbojów z gwiazdorskimi kontraktami, finansowy i organizacyjny. Probierz z Bednarzem przyszli jak już po Holendrach została spalona ziemia i tylko wezwania do zapłaty, a pieniędzy nie było skąd brać. Podobnie jest teraz. Puchar Polski może tylko w kilku procentach zasłonić największą kompromitację w historii Wisły - dziesiąte miejsce w tabeli pierwszej ligi. Znowu jest spalona ziemia - tym razem po Hiszpanach, pieniędzy brak, bo awansu przez dwa lata Hiszpanie nie umieli zrobić.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 23.06.2024 o godz. 18:15.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|