
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#1
|
|
Jak MP z 56 pkt było takie super, to jak nazwać MP z 77 pkt za Skorży?
Hehe To była przepaść. Maaskant przez cały czas nie mógł osiągnąć średniej dwóch punktów na mecz. Za czasów wieloletniej dominacji bardzo często nie stanowiło to problemów - za Smudy, za Kasperczaka, za Skorży, itp. Ciekawe... Jaliens i Lamey w tamtym czasie to było dwóch największych pozorantów w całej Ekstraklasie. To byli symbole nepotyzmu, układzików. Trochę mniejsi to wiecznie zmęczony Iliev, defensywny napastnik Genkow, płaczek Nunez, szklany Jovanović. Ostatnie tygodnie Maaskanta to była spora krytyka jego zespołu i jego złej pracy, bo to było spore rozczarowanie, a dwa ostatnie mecze: 0:1 z Podbeskidziem i 0:1 z Cracovią, to ostateczne potwierdzenie, że to była jedna wielka żenada. Brak zaangażowania, brak determinacji, wyraźny regres w tabeli. Cupiał za późno wywalił Maaskanta, ale przede wszystkim po rundzie jesiennej nie wywalił tego szrotu. Runda jesienna 2011 r. za postawę w lidze była największą żenadą od wejścia Cupiała, mimo mnóstwa transferów Valckxa.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 22.06.2024 o godz. 21:06.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|