The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.06.2024, 16:37
Tylko tu jest taki problem, że do Polski trafiają odpady zagraniczne jak w przypadku Kikusia i Albercika - bez doświadczenia trenerskiego w profesjonalnej piłce nożnej, kompletni amatorzy.

Runda wiosenna pokazała najdobitniej.

Niezliczona liczba Hiszpanów, podobnie jak sezon wcześniej.

W rzeczywistości głównie szrot - Eneko, Raton, itp.

Najgorszy wynik w historii.

Polskie biedne kluby z własnymi nonejmami prezentowały się o wiele lepiej niż gwiazdorska Wisła z gwiazdorami z Hiszpanii.

W jedenastce sezonu pierwszej ligi tylko Rodado.

A reszta, gdzie?

W jedenastce rozczarowań.

Probierzowi i Moskalowi wtedy nie wyszło z prostego powodu.

Wisła została zaorana przez Holendrów, gigantyczny kryzys jesienią 2011 r., kiedy to najbogatsza Wisła w historii miała regularne kłopoty z wygrywaniem w lidze.

Do tego kryzys finansowy - pamiętna gorąca noc po Nikozji, kiedy Bucałaj wiedział, że wobec braku awansu do LM Wisła będzie miała gigantyczne problemy - na sam początek to była strata ok. dwudziestu milionów złotych.

Ten szrot holenderski do końca sezonu 12/13 kompromitował się w lidze, przez co straty finansowe były niewyobrażalne.

Sezon spadkowy był wynikiem przede wszystkim Guli i tej potężnej armii zagranicznej.

Prawie dwudziestu obcokrajowców w kadrze, a nie miał kto grać, a według przedsezonowych zapowiedzi ci piłkarze z przeszłością w Slavii, w Sparcie mieli zapewnić walkę minimum o puchary, a być może nawet o coś więcej.

Oczywiście, wujek spadł, stał się symbolem patologicznego układu truskolaskiego, ale to Gula miał walczyć o najwyższe miejsca w lidze.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 22.06.2024 o godz. 16:44.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:09.