
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#11
|
|
Grali jak potrafią, trener kombinował jak potrafi i nie ufało się, wracamy do domu najpewniej z zerem.
Odchodzi Szczęsny, następcy na tym poziomie nie ma ( oglądam Serię A i Ligue A) i nikt mnie mnie przekona, że Skorupski (rocznik 91) i ZBułka to ten sam poziom. Grabara- nie chce mi się szukać ligi duńskiej w necie, nie znam się. Lewandowski- oczywiście nie ma 100% następcy. Czy selekcjoner potrafi z tą kadrą wymyślić coś nieoczywistego co przyniesie jakikolwiek względny sukces? Nie wiem, wątpię, trzymam kciuki. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|