The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 28.05.2024, 16:36
maro500 napisał(a):Wyświetl post
Dobre przygotowanie fizyczne, walka o każdą piłkę, eksponowanie swoich atutów przy maskowaniu braków jest prostackie? Chyba nie widziałeś meczów Puszczy - dla postronnego laika nuda, dla postronnego kogoś z wiedzą taktyczną demonstracja dobrego zorganizowania drużyny. Zresztą ta "prostacka" drużyna trzy razy nas wyjaśniła w zeszłym sezonie
Zresztą piłkę "prostą" od "prostackiej" oddziela tylko nazwa klubu i nazwisko trenera. "Autobus" Mourinho czy styl Simeone w Atletico był/jest bardziej atrakcyjny niż to, co serwuje Puszcza? Wystarczy, że było skuteczne. Wolałbym zobaczyć "bandę świrów" robiącą awans niż Goku i Alfaro bez chęci do gry, Villara bez formy i sadzącego babola za babolem, Baenę bez głowy...

Moskal jest specjalistą od awansów, zna dobrze pierwszą ligę i jej realia, na pewno gralibyśmy bardziej pragmatycznie niż teraz
Ojrzyński gwarantuje przygotowanie fizyczne i zaciekłą grę defensywną oraz kontry. Akurat w defensywie mamy największe braki jeśli ktoś nie zauważył. Wolałbym awans w paskudnym stylu niż drugi wynik w strzelonych bramkach i środek tabeli (zwłaszcza, że te strzelone bramki to bardziej wartość jednego zawodnika niż efekt jakiejś celowej taktyki)
Bardzo ciekawą opcją byłoby sięgnięcie po Jopa
W zasadzie dyskusję zamyka porównanie Puszczy do Atletico i drużyn prowadzonych prze Murinho.
Proponuję wymianę "argumentów" z Markusem....
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:35.