Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Podsumowanie sezonu 2023/2024 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11011)

Patryko 26.05.2024 16:08

Podsumowanie sezonu 2023/2024
 
Podsumowaniem tego sezonu powinno być wypalenie do gołej ziemi całego składu pierwszej drużyny, poza oczywiście Angelem, który jako jedyny może z podniesioną głową patrzeć w przyszłość i powinien szukać klubu z dala od tego bagna.

Trener:
Rude - moim zdaniem do pożegnania po sezonie, absolutnie nie zobaczyłem jakiegokolwiek progresu w grze po Sobolu, dramatyczne statystyki.

Bramkarze:
Cziczkan - moim zdaniem powinien zostać przedłużony
Broda - odpalić, wiecznie kontuzjowany, polski diament
Raton - spróbować odpalić, ewentualnie jako rezerwa

Obrońcy:
Jaroch - przedłużyć, solidny, ligowy wyrobnik
Junca - odpalić, zawodnik z problemami intelektualnymi
Uryga - niestety jeszcze dwa lata będziemy podziwiać jego schyłkowe popisy, proponuję przypakować jeszcze z 5kg przed następnym sezonem
Colley - solidny wyrobnik, zostanie jeszcze rok
Krzyżanowski - dać jeszcze rok szansy, jak się nie ogarnie, to do odpalenia
Satrustegi - odpalić, takich jak on na rynku jest na pęczki
Szot - zostawić na zmiennika, I liga to sufit jego możliwości
Łasicki - poziom Urygi, forma spadkowa, lepiej raczej nie będzie, można zostawić na zmiennika

Pomocnicy:
Sapała - zapłacić mu za zerwanie kontraktu i odpalić, to jest zakała tej drużyny, modelowy przykład opierdalacza
Villar - odpalić, takich jak on jest na pęczki na rynku
Bregu - nieporozumienie, odpalić
Alfaro - powinien jeszcze z rok pograć na poziomie, raczej solidny
Talar - ciężko coś napisać, zobaczymy od nowego sezonu
Dziedzic - jw.
Kutwa - jw.
Gogół - może będą z niego ludzie, o ile nie przegra z kontuzjami
Goku - cień zawodnika, stać go na więcej, kopie się niestety niemiłosiernie po czole, jako zmiennik może zostać
Duda - pewnie będą go próbowali opchnąć gdziekolwiek, żeby było za co zapłacić za ogrzewanie w zimie
Basha - miejsce inwalidów jest na emeryturze
Beana - jako zmiennik może zostać jeszcze rok
Olejarka - odpalić
Carbo - poza Angelem chyba najrówniej grający zawodnik, oczywiście nie bezbłędny, powinien zostać jako trzon składu na nowy sezon

Napastnicy:
Sobczak - jako zmiennik może zostać, jeśli ma być podstawowym napastnikiem w przyszłym sezonie, to w zasadzie dziś możemy ogłaszać upadłość
Żyro - pozytywny gość, ale niestety już nie nadaje się do gry w piłkę nożną
Omrani aka Ulani - wstyd mi, że ten typ w ogóle doznał zaszczytu założenia koszulki z Białą Gwiazdą

Rodado - absolutny MVP tej drużyny. Gdyby nie on, to dziś bylibyśmy w strefie spadkowej, a nie na styku barażowej. Angel - odejdź stąd jak najdalej, pnij się w górę, tutaj zgnijesz.


Jarosław Królewski - banialuki o tworzeniu w I lidze, z ZEROWYM budżetem, drużyny w oparciu o AI możemy raczej wyrzucić do kosza. Zainwestuj te pieniądze w dyrektora sportowego z jakimkolwiek dorobkiem, który potrafi się chociaż przedstawić po angielsku i trenera, który cokolwiek w piłce osiągnął. Dzięki kasie z PP i eliminacji w pucharach dostaliśmy jeden ekstra sezon nadziei, nie zmarnuj tego na wynajdowanie koła na nowo.

Jaroo1 26.05.2024 16:10

Rude już wy.......ił czy trzeba go na taczkach wywozić przez całą Europę albo za ocean?
Szkoda jedynie Rodado w tym wszystkim.

AgresywnyChomik 26.05.2024 16:17

Rodado sprzedac, reszta wypierdalać.

dst93 26.05.2024 16:18

Jeśli chodzi o podsumowanie tego sezonu, to mam absolutną pewność co do tego, że osiągnęliśmy w tym sezonie znacznie więcej, aniżeli nam się należało.

Nie powinniśmy zdobyć PP - Widzew został oszukany po prostu.

Regularnie zdobywaliśmy bramki w doliczonym czasie (czasem nawet po dwie) w jakichś kuriozalnych sytuacjach. Gdyby odjąć te punkty mielibyśmy ich ok. 40-42.

Właściciel klubu jest odklejonym od rzeczywistości szkodnikiem.

Jesteśmy w absolutnej piździe.

Jaroo1 26.05.2024 16:20

My jesteśmy w piździe? ....a to dopiero się zaczyna. Bo finansowo dołączamy do poziomu innych I ligowców więc będzie trzeba ciąć wydatki, pensje itd Także kolejny sezon będzie prawdziwym piekłem. Póki co byliśmy bogaci więc było nam łatwo, mogliśmy ściągać lepszych piłkarzy itd. Teraz ściągając cieniasów i szrot co nas czeka? Walka o utrzymanie czy pewny spadek?

Witalis 26.05.2024 16:24

Wisła powinna była osiągnąć więcej, biorąc pod uwagę budżet, a nawet biorąc pod uwagę kadrę (choć na pewno można było dokonać lepszych wyborów personalnych, vide Omrani czy Bregu).


Jednocześnie zgadzam się z dst93, że Wisła osiągnęła znacznie więcej niż na to zasłużyła. Dotyczy to jednak wiosny i szczęścia w Pucharze Polski oraz szczęścia w lidze. Tylko fartownym bramkom i nieporadności rywali zawdzięczaliśmy to, że do ostatniej kolejki mieliśmy teoretyczne szanse na awans do baraży.


Jest to porażka trenera i dyrektora sportowego, a przede wszystkim prezesa, który tych ludzi tu ściągnął, jednocześnie robiąc pośmiewisko z klubu. Przy czym kompromitacją są nie tylko wyniki i styl, ale też zachowania i wypowiedzi pozasportowe.


W tym układzie będzie tylko gorzej.

doktor granat 26.05.2024 16:41

Zdobyliśmy szczęśliwie PP, oczywiście to pozostanie na zawsze w historii plus dało i jeszcze da kroplówkę finansową, dzięki czemu chyba jeszcze nie leżymy finansowo na łopatkach.
Rodado miał dobry sezon i został królem strzelców 1 ligi. No i Jop miał serię trzech zwycięstw, ale niezrównoważony psychicznie właściciel musiał go wymienić na lepszego, efekt znamy.
A reszta to katastrofa - oczywiście trener powinien wyp jeszcze dziś, a zaraz za nim królewski.
Trzeba nam przede wszystkim normalnego prezesa, który się będzie znał na piłce i zarządzaniu, a na odcinkach gdzie się nie będzie znał zatrudni fachowców, którzy będą wiedzieli co i jak zrobić. Niestety nie wierzę, że tak się stanie zatem najpewniej nadal wszystko będzie postawione na głowie, a w przyszłym sezonie może zdarzyć się wszystko włącznie ze spadkiem albo brakiem pieniędzy na dokończenie sezonu.

ciacho 26.05.2024 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1624819)
Podsumowaniem tego sezonu powinno być wypalenie do gołej ziemi całego składu pierwszej drużyny, poza oczywiście Angelem, który jako jedyny może z podniesioną głową patrzeć w przyszłość i powinien szukać klubu z dala od tego bagna.

Trener:
Rude - moim zdaniem do pożegnania po sezonie, absolutnie nie zobaczyłem jakiegokolwiek progresu w grze po Sobolu, dramatyczne statystyki.

Bramkarze:
Cziczkan - moim zdaniem powinien zostać przedłużony
Broda - odpalić, wiecznie kontuzjowany, polski diament
Raton - spróbować odpalić, ewentualnie jako rezerwa

Obrońcy:
Jaroch - przedłużyć, solidny, ligowy wyrobnik
Junca - odpalić, zawodnik z problemami intelektualnymi
Uryga - niestety jeszcze dwa lata będziemy podziwiać jego schyłkowe popisy, proponuję przypakować jeszcze z 5kg przed następnym sezonem
Colley - solidny wyrobnik, zostanie jeszcze rok
Krzyżanowski - dać jeszcze rok szansy, jak się nie ogarnie, to do odpalenia
Satrustegi - odpalić, takich jak on na rynku jest na pęczki
Szot - zostawić na zmiennika, I liga to sufit jego możliwości
Łasicki - poziom Urygi, forma spadkowa, lepiej raczej nie będzie, można zostawić na zmiennika

Pomocnicy:
Sapała - zapłacić mu za zerwanie kontraktu i odpalić, to jest zakała tej drużyny, modelowy przykład opierdalacza
Villar - odpalić, takich jak on jest na pęczki na rynku
Bregu - nieporozumienie, odpalić
Alfaro - powinien jeszcze z rok pograć na poziomie, raczej solidny
Talar - ciężko coś napisać, zobaczymy od nowego sezonu
Dziedzic - jw.
Kutwa - jw.
Gogół - może będą z niego ludzie, o ile nie przegra z kontuzjami
Goku - cień zawodnika, stać go na więcej, kopie się niestety niemiłosiernie po czole, jako zmiennik może zostać
Duda - pewnie będą go próbowali opchnąć gdziekolwiek, żeby było za co zapłacić za ogrzewanie w zimie
Basha - miejsce inwalidów jest na emeryturze
Beana - jako zmiennik może zostać jeszcze rok
Olejarka - odpalić
Carbo - poza Angelem chyba najrówniej grający zawodnik, oczywiście nie bezbłędny, powinien zostać jako trzon składu na nowy sezon

Napastnicy:
Sobczak - jako zmiennik może zostać, jeśli ma być podstawowym napastnikiem w przyszłym sezonie, to w zasadzie dziś możemy ogłaszać upadłość
Żyro - pozytywny gość, ale niestety już nie nadaje się do gry w piłkę nożną
Omrani aka Ulani - wstyd mi, że ten typ w ogóle doznał zaszczytu założenia koszulki z Białą Gwiazdą

Rodado - absolutny MVP tej drużyny. Gdyby nie on, to dziś bylibyśmy w strefie spadkowej, a nie na styku barażowej. Angel - odejdź stąd jak najdalej, pnij się w górę, tutaj zgnijesz.


Jarosław Królewski - banialuki o tworzeniu w I lidze, z ZEROWYM budżetem, drużyny w oparciu o AI możemy raczej wyrzucić do kosza. Zainwestuj te pieniądze w dyrektora sportowego z jakimkolwiek dorobkiem, który potrafi się chociaż przedstawić po angielsku i trenera, który cokolwiek w piłce osiągnął. Dzięki kasie z PP i eliminacji w pucharach dostaliśmy jeden ekstra sezon nadziei, nie zmarnuj tego na wynajdowanie koła na nowo.

To jest wypalenie do gołej ziemi jak ty cały podstawoy skład chcesz zostawić??:lol::lol::lol:

PAWEŁ 26.05.2024 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1624819)
Podsumowaniem tego sezonu powinno być wypalenie do gołej ziemi całego składu pierwszej drużyny, poza oczywiście Angelem, który jako jedyny może z podniesioną głową patrzeć w przyszłość i powinien szukać klubu z dala od tego bagna.

Trener:
Rude - moim zdaniem do pożegnania po sezonie, absolutnie nie zobaczyłem jakiegokolwiek progresu w grze po Sobolu, dramatyczne statystyki.

Bramkarze:
Cziczkan - moim zdaniem powinien zostać przedłużony
Broda - odpalić, wiecznie kontuzjowany, polski diament
Raton - spróbować odpalić, ewentualnie jako rezerwa

Obrońcy:
Jaroch - przedłużyć, solidny, ligowy wyrobnik
Junca - odpalić, zawodnik z problemami intelektualnymi
Uryga - niestety jeszcze dwa lata będziemy podziwiać jego schyłkowe popisy, proponuję przypakować jeszcze z 5kg przed następnym sezonem
Colley - solidny wyrobnik, zostanie jeszcze rok
Krzyżanowski - dać jeszcze rok szansy, jak się nie ogarnie, to do odpalenia
Satrustegi - odpalić, takich jak on na rynku jest na pęczki
Szot - zostawić na zmiennika, I liga to sufit jego możliwości
Łasicki - poziom Urygi, forma spadkowa, lepiej raczej nie będzie, można zostawić na zmiennika

Pomocnicy:
Sapała - zapłacić mu za zerwanie kontraktu i odpalić, to jest zakała tej drużyny, modelowy przykład opierdalacza
Villar - odpalić, takich jak on jest na pęczki na rynku
Bregu - nieporozumienie, odpalić
Alfaro - powinien jeszcze z rok pograć na poziomie, raczej solidny
Talar - ciężko coś napisać, zobaczymy od nowego sezonu
Dziedzic - jw.
Kutwa - jw.
Gogół - może będą z niego ludzie, o ile nie przegra z kontuzjami
Goku - cień zawodnika, stać go na więcej, kopie się niestety niemiłosiernie po czole, jako zmiennik może zostać
Duda - pewnie będą go próbowali opchnąć gdziekolwiek, żeby było za co zapłacić za ogrzewanie w zimie
Basha - miejsce inwalidów jest na emeryturze
Beana - jako zmiennik może zostać jeszcze rok
Olejarka - odpalić
Carbo - poza Angelem chyba najrówniej grający zawodnik, oczywiście nie bezbłędny, powinien zostać jako trzon składu na nowy sezon

Napastnicy:
Sobczak - jako zmiennik może zostać, jeśli ma być podstawowym napastnikiem w przyszłym sezonie, to w zasadzie dziś możemy ogłaszać upadłość
Żyro - pozytywny gość, ale niestety już nie nadaje się do gry w piłkę nożną
Omrani aka Ulani - wstyd mi, że ten typ w ogóle doznał zaszczytu założenia koszulki z Białą Gwiazdą

Rodado - absolutny MVP tej drużyny. Gdyby nie on, to dziś bylibyśmy w strefie spadkowej, a nie na styku barażowej. Angel - odejdź stąd jak najdalej, pnij się w górę, tutaj zgnijesz.


Jarosław Królewski - banialuki o tworzeniu w I lidze, z ZEROWYM budżetem, drużyny w oparciu o AI możemy raczej wyrzucić do kosza. Zainwestuj te pieniądze w dyrektora sportowego z jakimkolwiek dorobkiem, który potrafi się chociaż przedstawić po angielsku i trenera, który cokolwiek w piłce osiągnął. Dzięki kasie z PP i eliminacji w pucharach dostaliśmy jeden ekstra sezon nadziei, nie zmarnuj tego na wynajdowanie koła na nowo.

Oprócz Rodado, Carbo i może jeszcze Colley zostawił bym jeszcze młodych bo w normalnym klubie może coś z nich być
Reszta jest do wyjebania na już.

Karherop 26.05.2024 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1624843)
My jesteśmy w piździe? ....a to dopiero się zaczyna. Bo finansowo dołączamy do poziomu innych I ligowców więc będzie trzeba ciąć wydatki, pensje itd Także kolejny sezon będzie prawdziwym piekłem. Póki co byliśmy bogaci więc było nam łatwo, mogliśmy ściągać lepszych piłkarzy itd. Teraz ściągając cieniasów i szrot co nas czeka? Walka o utrzymanie czy pewny spadek?

Nie zgodzę się, ale tylko dlatego że dalej będziemy przepłacać i dalej będziemy mieć budżet na top3 te ligi. JK nie pozwoli zrobić prawdziwych cięć, choćby każdy rozsądny człowiek mu to podpowiadał.

+ Fakt że nawet z kadrą z mijającego sezonu to obowiązkiem były baraże.

Natomiast to że przyjdą do nas randomy z czego będzie mix szrotu i jakieś lepsze strzały można spokojnie założyć

Patryko 26.05.2024 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1624898)
To jest wypalenie do gołej ziemi jak ty cały podstawoy skład chcesz zostawić??:lol::lol::lol:

To, co powinno się stać, różni się niestety od tego, co się stanie, głównie ze względu na kontrakty, w jakie jest uwikłana Wisła.

Gdyby to ode mnie zależało, zaorałbym cały skład i zostawił Angela, może Carbo. Reszta to I-ligowe, nierokujące odpady.

Mixu 26.05.2024 18:04

Zgadzam się z oceną zawodników przez Patryko. Mam takie samo zdanie na temat tych piłkarzy no może poza Olejarką bo jego bym zostawił bo jego brak szans na grę jest zastanawiający mimo że ogólnie jak wchodził z ławki to grał dobrze no chyba że są tam aspekty pozasportowe.

TheGameLA 26.05.2024 18:09

Nie wiem dlaczego odnoszę wrażenie, że nasi Oldboye plus Rodado zrobili by taki sam, jak je lepszy wynik w tej lidze? Oprócz pucharu oczywiście.

El'kabat 26.05.2024 18:09

No to wyprzedaż na ratowanie finansów czas zacząć.

szabla19 26.05.2024 18:16

Sezon nieudany - nie ma co podsumowywać.
PP wygrany na farcie

wolfy 26.05.2024 18:24

Umniejszanie sukcesu jakim jest zwycięstwo w Pucharze Polski daje Wam jakąś radość?

Szneka 26.05.2024 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1624932)
Umniejszanie sukcesu jakim jest zwycięstwo w Pucharze Polski daje Wam jakąś radość?

Wolfy ile można żyć tym sukcesem? Sami piłkarze śpiewali po finale PP nam pod sektorem ,że czas na ekstraklasę. kiedy? Ich problemem jest to, że nie umieją sięgnąć po pełną pulę.

wolfy 26.05.2024 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1624933)
Wolfy ile można żyć tym sukcesem? Sami piłkarze śpiewali po finale PP nam pod sektorem ,że czas na ekstraklasę. kiedy? Ich problemem jest to, że nie umieją sięgnąć po pełną pulę.

Myślę że tym sukcesem będziemy żyć przez długie lata, bo nic innego nie włożymy do gabloty. Tak więc trochę szacunku i pokory.

szabla19 26.05.2024 18:29

Dla mnie liczył się tylko awans do ekstraklasy. Puchar Polski jest tylko mały pocieszeniem, rozegramy 4 mecze w pucharze, trochę kasy dla podreperowania budżetu i tyle. A cały długi kolejny sezon trzeba się będzie męczyć w I lidze.

Patryko 26.05.2024 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1624934)
Myślę że tym sukcesem będziemy żyć przez długie lata, bo nic innego nie włożymy do gabloty. Tak więc trochę szacunku i pokory.

Na chwilę obecną PP to tylko i wyłącznie zapewnienie płynności finansowej na najbliższy czas. Sukces niewątpliwy, ale blamaż w lidze rzuca na niego ciemny jak smoła cień.

El'kabat 26.05.2024 18:47

Trener po takim meczu i rundzie mówi na konferencji, że poprawił się mental itp itd


Właściciel mówi o "nowej metodologii skautingu".




Każdy się śmiał jak w połowie sezonu wchodził tu trener, który nie ma pojęcia o tej lidze. Wyszło zgodnie z zapowiedziami..


Jak właściciel mówi takie naprawdę już farmazony dla dzieci - dla mnie to jest sytuacja, gdzie sprzedamy Rodado, Dudziaczka itp.. i będziemy średniakiem 1 ligi na wiele sezonów. Lub scenariusz negatywny - będziemy szli niżej.



Ja tu nie widzę nic co mogło by się udać. Poza kompletnym robieniem z klubu pośmiewiska i kolejnych memów.


Projekt kolejny sezon nie wypalił a słyszymy kolejne korpo pier.dolenie. Właściciel jest albo ślepy albo głupi albo ślepo wierzy w swoją głupotę.

Elefant 26.05.2024 19:16

Rude powiedział, że poprawił mental ? Naprawdę ? Po dzisiejszym meczu ?
On jest bardziej odklejony od rzeczywistości niż się nam wydaje.

Może nawet bardziej niż prezes a to już wielki wyczyn.

bridgeburner 26.05.2024 19:57

Jest mi w stanie ktoś wytłumaczyć , jak można w trzech meczach pod rząd dostać czerwoną kartkę?
Ja można w ciągu jednego sezonu dostać 4 czerwa w pierwszych połowach meczu?

wolfy 26.05.2024 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1624958)
Jest mi w stanie ktoś wytłumaczyć , jak można w trzech meczach pod rząd dostać czerwoną kartkę?
Ja można w ciągu jednego sezonu dostać 4 czerwa w pierwszych połowach meczu?

Na logikę:
- duża presja
- słabi psychicznie gracze
- obrona złożona z graczy przerażająco wolnych i przerażająco głupich, gdzie każda piłka mijająca środek pola to czerwony alarm (no i Satrustegui który należy do obu grup)
- końcówka sezonu na noże.

No i tak to potem wygląda.

Elendil 26.05.2024 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1624958)
Jest mi w stanie ktoś wytłumaczyć , jak można w trzech meczach pod rząd dostać czerwoną kartkę?

A jak można stracić 12 bramek w ciągu 3 meczów? Można, idź zapytaj piłkarzy, trenera i prezesa Wisły. Dla nas niemożliwe nie istnieje.

Jeden piłkarz, kilku graczy aspirujących do miana piłkarzy i cała masa amatorów, to nasza drużyna. A zarządza tym wszystkim banda gości żyjąca w swoim świecie. To musiało się tak skończyć, farty w 90 minutach nie mogą się zdarzać co tydzień.

Karherop 26.05.2024 20:35

Jak się bawimy w podsumowania, to moje oceny dla poszczególnych kopaczy oraz trenerów. Biorę przez pryzmat cały sezon.

Cziczkan 4/10
Ratón 2/10
Broda 2/10

Colley 4/10
Łasicki 1/10
Uryga 2/10
Szot 4/10
Jaroch 3/10
Satrustegi 2/10 (jakby nie gol w finale PP to powinien być 1/10
Junca 1/10
Krzyżanowski bez oceny (nie jego wina że zamiast ogrywać się w rezerwach wymyślono że będzie grał o awans)
Wiśniewski bez oceny
Tachi bez oceny

Duda 3/10
Olejarka 2/10
Carbo 5/10
Sapała 1/10
Basha 0/10
Kutwa bez oceny
Villar 2/10
Baena 3/10 ( PP podwyższa ocenę)
Gogol 4/10
Alfaro 3/10
Goku 2/10
Bregu 1/10
Dziedzic bez oceny

Omrani 0/10
Sobczak 4/10
Żyro 1/10
Rodado 9/10
Sarga bez oceny

Sztab:
Sobolewski 3/10
Jop 8/10
Rude 2/10 (jakby nie PP byłoby 1/10

ciacho 26.05.2024 20:39

https://i.ibb.co/YRQhw44/10-kolejek.png

Przecież to jest k... niewiarygodne.

bridgeburner 26.05.2024 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1624976)
https://i.ibb.co/YRQhw44/10-kolejek.png

Przecież to jest k... niewiarygodne.

24 gole stracone w 10 meczach ...:cenzura:
Ale to naprawdę trzeba być pomysłowym żeby chcieć grać wysoko ustawiona linia obrony i jednocześnie mieć samych wolnych stoperów w tym najwolniejszego na świecie Uryge

ASZ 26.05.2024 21:02

Puchar Polski to niewątpliwy sukces i wielka chwila dla wszystkich, jednak chyba każdy mając na szali awans albo puchar raczej bez mrugnięcia wybiera ekstraklasę.
Przykłady Łęcznej i Opola pokazują, że tylko cały solidny sezon daje baraże. Nie trzeba fajerwerków, a pierwszoligowej walki i wybiegania. Ten poziom rozgrywek wybacza braki techniczne, ale nie mentalne i ambicjonalne. Pod tym względem wręcz wybitnie prezentuje się Rodado, bo nie dość że potrafi grać to jeszcze gryzie trawę. Wokół niego trzeba od nowa budować zespół. Pytanie tylko czy da się go zatrzymać na kolejny sezon?

Patryko 26.05.2024 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1624976)

Przecież to jest k... niewiarygodne.

Nawet ChatGPT by tego chyba nie wymyślił.

Ta tabelka pokazuje tylko obraz nędzy i rozpaczy, jaki w tym momencie jest Wiśle. Bez Angela bylibyśmy na absolutnym DNIE.

Następny sezon na 90% zagramy bez napastnika z potencjałem na 20+ bramek w sezonie, ze średniej 1,23 Rude może się zrobić 1,1.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl