The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
maro500
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.05.2024, 09:14
Cytat:
A może od razu Orest Lenczyk albo Henio Apostel?
Cytat:
Ja natomiast proponuję trenera prosto ze Związku Radzieckiego i minimum 3 dni treningów w tygodniu tylko i wyłącznie z piłkami lekarskimi.

Ojrzyński LOL
Ja nie wiem, skąd te kpiny, dalej ktoś chce się łudzić "krakowską piłką"? No to
Jako mieszkaniec Niepołomic (rdzenny) obserwuję Puszczę regularnie, czy ktoś tutaj myśli, że tam są indywidualnie lepsi (może poza środkowymi obrońcami) piłkarze niż u nas? Nie - ale są wybiegani, walczą, dodali do tego stałe fragmenty gry - i dzięki temu drużyna budowana za pieniądze dołu 1 ligi właśnie utrzymała się w Ekstraklasie. Naprawdę, Orest Lenczyk na pewno by nie zrobił ani w tym, ani w poprzednim sezonie gorszego wyniku niż się udało realnie. I nie chodzi mi tu o bieganie dla samego biegania, ale o sensowne przygotowanie fizyczne i taktyczne do realiów 1 ligi. Naprawdę tu nie trzeba grać cudów, tylko proste piłkarskie schematy na odpowiednim tempie. Przecież jakby Sobolewski czy Rude dostali kadrę Znicza Pruszków, to by pod Warszawą się z 1 ligą pożegnali jeszcze w kwietniu. O ile Sobolewski prawdopodobnie jest po prostu max przeciętnym trenerem (i dlatego notował z drużyną wyniki przeciętne), to Rude po prostu jest niedostosowany do realiów 1 ligi. Nie dotarło do niego, że polska piłka jest tak abstrakcyjna, że tutaj żadne AI nie będzie miało zastosowania na większą skalę
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.05.2024, 09:49
maro500 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem, skąd te kpiny, dalej ktoś chce się łudzić "krakowską piłką"? No to
Jako mieszkaniec Niepołomic (rdzenny) obserwuję Puszczę regularnie, czy ktoś tutaj myśli, że tam są indywidualnie lepsi (może poza środkowymi obrońcami) piłkarze niż u nas? Nie - ale są wybiegani, walczą, dodali do tego stałe fragmenty gry - i dzięki temu drużyna budowana za pieniądze dołu 1 ligi właśnie utrzymała się w Ekstraklasie. Naprawdę, Orest Lenczyk na pewno by nie zrobił ani w tym, ani w poprzednim sezonie gorszego wyniku niż się udało realnie. I nie chodzi mi tu o bieganie dla samego biegania, ale o sensowne przygotowanie fizyczne i taktyczne do realiów 1 ligi. Naprawdę tu nie trzeba grać cudów, tylko proste piłkarskie schematy na odpowiednim tempie. Przecież jakby Sobolewski czy Rude dostali kadrę Znicza Pruszków, to by pod Warszawą się z 1 ligą pożegnali jeszcze w kwietniu. O ile Sobolewski prawdopodobnie jest po prostu max przeciętnym trenerem (i dlatego notował z drużyną wyniki przeciętne), to Rude po prostu jest niedostosowany do realiów 1 ligi. Nie dotarło do niego, że polska piłka jest tak abstrakcyjna, że tutaj żadne AI nie będzie miało zastosowania na większą skalę
Sorry ale między piłką prostą którą można grac a prostacką którą uskutecznia Puszcza jest duża różnica.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:15.