The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 20.05.2024, 00:35
Strzelimy zwycięskiego gola Słoniom w 93 minucie, potem będzie jeszcze poprzeczka obita przez Słoni. Katowice wygrają w Gdyni. My zagramy z Arką która zagra na miękkich nogach bo będą czuli jak ucieka im ESA w której już prawie od kilku meczów byli.
Po zwycięstwie w Gdyni gramy ostatni mecz u siebie.
Fajny scenariusz?
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.05.2024, 01:12
Jeśli zajmiemy 6te miejsce to na pewno gramy oba mecze na wyjazdach. W finale baraży u siebie gra ten który w fazie zasadniczej zajął wyższe miejsce. Na czwarte miejsce gwarantujące mecz u siebie szansę bliskie zeru. Jeśli nawet ogramy 3cia drużynę to i tak nie gramy w finale meczu u siebie bo jest jeszcze 4ta i 5ta.
Widać jak dużo musiałoby się stać żeby awansować. Inni muszą zagrać dla nas a my musimy wygrać najpierw z Termalica a potem jeszcze dwa mecze pod rząd rozgrywane prawie na pewno na wyjeździe i byc może znowu z Katowicami gdzie zostaliśmy przed chwilą zdemolowani.
Urządza nas remis Tychów z Łęczna więc do ostatnich sekund będziemy drżeli o wynik.
Gdy człowiek przypomni sobie ten przestrzelony karny z Sosnowcem stracona bramkę z Resovia i upokorzenie i bramki w końcówce z Odrą to szlag człowieka trafia.
Szanse oceniam na 3 procent.
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 20.05.2024 o godz. 01:29.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 20.05.2024, 06:08
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Strzelimy zwycięskiego gola Słoniom w 93 minucie, potem będzie jeszcze poprzeczka obita przez Słoni. Katowice wygrają w Gdyni. My zagramy z Arką która zagra na miękkich nogach bo będą czuli jak ucieka im ESA w której już prawie od kilku meczów byli.
Po zwycięstwie w Gdyni gramy ostatni mecz u siebie.
Fajny scenariusz?
Drużyna z 6 miejsca barażowego nie może grać ostatniego meczu u siebie. Tylko w przypadku miejsc 3-5 jest to możliwe.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:21.