
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Strzelimy zwycięskiego gola Słoniom w 93 minucie, potem będzie jeszcze poprzeczka obita przez Słoni. Katowice wygrają w Gdyni. My zagramy z Arką która zagra na miękkich nogach bo będą czuli jak ucieka im ESA w której już prawie od kilku meczów byli.
Po zwycięstwie w Gdyni gramy ostatni mecz u siebie. Fajny scenariusz? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#2
|
|
Jeśli zajmiemy 6te miejsce to na pewno gramy oba mecze na wyjazdach. W finale baraży u siebie gra ten który w fazie zasadniczej zajął wyższe miejsce. Na czwarte miejsce gwarantujące mecz u siebie szansę bliskie zeru. Jeśli nawet ogramy 3cia drużynę to i tak nie gramy w finale meczu u siebie bo jest jeszcze 4ta i 5ta.
Widać jak dużo musiałoby się stać żeby awansować. Inni muszą zagrać dla nas a my musimy wygrać najpierw z Termalica a potem jeszcze dwa mecze pod rząd rozgrywane prawie na pewno na wyjeździe i byc może znowu z Katowicami gdzie zostaliśmy przed chwilą zdemolowani. Urządza nas remis Tychów z Łęczna więc do ostatnich sekund będziemy drżeli o wynik. Gdy człowiek przypomni sobie ten przestrzelony karny z Sosnowcem stracona bramkę z Resovia i upokorzenie i bramki w końcówce z Odrą to szlag człowieka trafia. Szanse oceniam na 3 procent.
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 20.05.2024 o godz. 01:29.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#3
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|