
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#11
|
|
Toczac dyskusje czy my wogóle zagramy w barazach
-czy wyprzedzą nas potengi z Tychów czy Płocka czy k....urwa mac z Opola -czy majac uposledzoną obrone i po raz 4 grac caly mecz w 10 - czy Ci pilkarze nadają sie na 1 lige (smiem twierdzic ze niektorzy sa za słabi) idealnie topimy sie w takim gówienku i smrodzie ze poprpstu ich wsytskich to by trzeba na taczkach wywiesc na czele z królewiczem i jego brzuszkiem to jest kompromitacja zeby z dobrego klubu Ekstraklasy zrobic przecietniaka 1 ligi w 5 lat. sztuczna inteligencja chyba sama nie wie co sie dzieje,ale królewicz jak widac pokazuje ze mozna.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.05.2024 o godz. 21:39.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|