
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
@Patryko
Zestawienie obrony będzie dość podobne do tego które grało ostatnie 69 min z Pogonią, czyli Eneko ma LO i Szot na PO. Łasicki z Uryga grali ostatnio z Widzewem od 67 minuty i poza jednym stemplem Urygi to sprawowała się nieźle. W gruncie rzeczy i tak najważniejsze jest podejście całego zespołu, z Lechią przegrywaliśmy głównie środek pola, a postawa obrony była tylko konsekwencją tego jak łatwo traciliśmy piłkę i jak łatwo mogła iść akcja za akcja. Oby bez Goku w 1 składzie. Jego forma to katastrofa. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|