
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Weź się wolfy z tym twoim aspergerem pierdzielnij
Wg mnie też każdy z Hiszpanów jest indywidualnie lepszy, ale to, że właśnie Młyński nas przeskoczył w tabeli ładując gola i dając asystę to dla mnie niezły chichot losu. Jeżeli nie widzisz w moim poście szydery i ogólnego żartu - to znaczy, że jesteś patafianem na całego Nasze gwiazdki grają taką chałę w lidze w tej rundzie, że wyjaśniają ich nie tylko piłkarze Lechii, ale również takie tuzy jak Młyński.... Ciekaw jestem na której pozycji jesteśmy w tabeli wiosny? Mieścimy się jeszcze w pierwszej 10tce
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.05.2024 o godz. 20:52.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|