The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.05.2024, 19:22
Wyszydzany tu przez Markusów i w ogóle 99% użytkowników forum Młyński bramką i asystą dla Łęcznej możliwe, że wykopał takich asów skrzydła jak Villar, Baena, Goku czy Alfaro z baraży o Ekstraklasę

Ale kurde no oni tacy zacni profesjonalni, techniczni jak to..............

Nie powinienem się śmiać, bo to śmieszne raczej nie jest.... To taki śmiech przez łzy raczej....

Kur*a mać.


/edit : Patryko ta sam myśl mnie naszła Dopiero po dodaniu przeczytałem twojego posta haha
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.05.2024 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.05.2024, 20:17
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wyszydzany tu przez Markusów i w ogóle 99% użytkowników forum Młyński bramką i asystą dla Łęcznej możliwe, że wykopał takich asów skrzydła jak Villar, Baena, Goku czy Alfaro z baraży o Ekstraklasę

Ale kurde no oni tacy zacni profesjonalni, techniczni jak to..............

Nie powinienem się śmiać, bo to śmieszne raczej nie jest.... To taki śmiech przez łzy raczej....

Kur*a mać.


/edit : Patryko ta sam myśl mnie naszła Dopiero po dodaniu przeczytałem twojego posta haha
Jaki Ty jesteś głupi. Tak, Młyński możliwe że wykopał nas z baraży Ale możliwe że sam do nich nie wejdzie, a my tak.



Pomijam już fakt, że jeżeli nie wejdziemy do baraży to przez obronę a nie przez atak czy pomoc. Sam Krzyżanowski kosztował nas w tej rundzie 7 punktów. Strzelały nam gole niemal wszystkie drużyny.

Młyński poszedł na wypożyczenie (decyzja Sobolewskiego) bo nie nadawał się do gry kombinacyjnej. Ostatnio jak go oglądałem wyglądał nieco lepiej, jeżeli nie awansujemy to pewnie wróci, ale pisanie że nas wyrzucił z baraży to już jest poziom oszołomstwa chemitrailsów.

Baena i Alfaro grają gorzej niż Młyński? No nie wydaje mi się.

Akurat z tego że się rozwinął to trzeba się cieszyć, bo może pozbędziemy się sporego kontraktu, albo wróci do nas lepszy piłkarz. Czyli win/win. Ale jeśli nie wejdziemy do baraży to przez odpały Krzyżanowskiego, Sobczaka (drugi Lewandowski się znalazł), Colleya (nie tylko ostatni mecz, ale żałosne próby strzelania krzyżakiem w dwusetce), Junki, totalna wyjebka z Chrobrym (do której kretyni się przyznali!) itd. To że Młyński strzelił Polonii w ogóle nie mieści się w pierwszej trzydziestce powodów dla których aktualnie mamy 7-me miejsce.
No chyba że wszystko rozpatruje się pod kątem swojej nienawiści do Hiszpanów, trenera, właściciela... No to wtedy faktycznie może dojść do takich przedwczesnych wytrysków żółci.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.05.2024 o godz. 20:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 12.05.2024, 23:14
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jaki Ty jesteś głupi. Tak, Młyński możliwe że wykopał nas z baraży Ale możliwe że sam do nich nie wejdzie, a my tak.



Pomijam już fakt, że jeżeli nie wejdziemy do baraży to przez obronę a nie przez atak czy pomoc. Sam Krzyżanowski kosztował nas w tej rundzie 7 punktów. Strzelały nam gole niemal wszystkie drużyny.

Młyński poszedł na wypożyczenie (decyzja Sobolewskiego) bo nie nadawał się do gry kombinacyjnej. Ostatnio jak go oglądałem wyglądał nieco lepiej, jeżeli nie awansujemy to pewnie wróci, ale pisanie że nas wyrzucił z baraży to już jest poziom oszołomstwa chemitrailsów.

Baena i Alfaro grają gorzej niż Młyński? No nie wydaje mi się.

Akurat z tego że się rozwinął to trzeba się cieszyć, bo może pozbędziemy się sporego kontraktu, albo wróci do nas lepszy piłkarz. Czyli win/win. Ale jeśli nie wejdziemy do baraży to przez odpały Krzyżanowskiego, Sobczaka (drugi Lewandowski się znalazł), Colleya (nie tylko ostatni mecz, ale żałosne próby strzelania krzyżakiem w dwusetce), Junki, totalna wyjebka z Chrobrym (do której kretyni się przyznali!) itd. To że Młyński strzelił Polonii w ogóle nie mieści się w pierwszej trzydziestce powodów dla których aktualnie mamy 7-me miejsce.
No chyba że wszystko rozpatruje się pod kątem swojej nienawiści do Hiszpanów, trenera, właściciela... No to wtedy faktycznie może dojść do takich przedwczesnych wytrysków żółci.
Taaaa bo wizja zeby grac jak Barcelona bez obrony to powstała w głowie Krzyzanowskiego. To on jest winny tej wizji gry która forsuje Rude, Kiko i Królewski - "czyli atak bez trzymanki a a z tyłu to jakos bedzie"


Znowu w dekiel bije? Nie ośmieszaj się manipulancie. Prym mieli podobno wieśc Hiszpanie - w praktyce tylko Rodado i Carbo sa lepsi od reszty. Reszta to przeplacony szrot. Lechia nam pokazła ile sa warci Baeny Villare Alfaro Goku czy podobno super defensor Juna co się zesrał i zrobił 2 żółtka +karnego, Zejdż na ziemoie manipulancie.

btw
Mlynski to ten sam poziom co Baena i Villar. Nie zyjmy fantazjami
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.05.2024, 19:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Taaaa bo wizja zeby grac jak Barcelona bez obrony to powstała w głowie Krzyzanowskiego. To on jest winny tej wizji gry która forsuje Rude, Kiko i Królewski - "czyli atak bez trzymanki a a z tyłu to jakos bedzie"


Znowu w dekiel bije? Nie ośmieszaj się manipulancie. Prym mieli podobno wieśc Hiszpanie - w praktyce tylko Rodado i Carbo sa lepsi od reszty. Reszta to przeplacony szrot. Lechia nam pokazła ile sa warci Baeny Villare Alfaro Goku czy podobno super defensor Juna co się zesrał i zrobił 2 żółtka +karnego, Zejdż na ziemoie manipulancie.

btw
Mlynski to ten sam poziom co Baena i Villar. Nie zyjmy fantazjami
Ta, a dzisiaj Krzyżanowski zagrał ręką bo Rude Mamy pajaców, nie obrońców. Gole strzelamy, ale jak trzeba bronić wyniku - no, długo ta obrona zwykle nie trwa
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.05.2024 o godz. 19:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 18.05.2024, 18:35
Wpuścić p.pułkownika Sienkiewicza do Wisły , w celu zlikwidowania zarządu , sztabu i piłkarzy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:16.