
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 01.2005
Offline |
#1
|
|
Ten mecz pokazał różnice między drużyna na poziomie ekstraklasy a drugą na poziomie niestety pierwszej ligi. Lechia grała swój mecz i niestety statystyki to tylko potwierdzają. Mimo że w ostatnich minutach wynik był na styku to jednak Lechia wygrała zasłużenie. Chyba około 70min Wisła miała tylko jeden strzał celny w drugiej połowie... No to czym tu mówić. Grając siebie, przy takiej publiczności nie można tak grać. Moim zdaniem ten mecz to może być Waterloo Wisły w tym sezonie. Czerwone kartki, pauzy, następny mecz z cyganami w gazie... Sami sobie zgotowaliśmy ten los. Tylko cud nas może uratować.
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#2
|
1) Wygrana z rozpędzonym jak TGV GKSem 2) Wygrana z Termaliką (jeśli ktoś napisze, że BBT nie gra o nic, to tylko przypomnę Sosnowiec sprzed roku i jakie to miało znaczenie) 3) Łęczna nie wygra z Polonią 4) Wygramy 1 baraż 5) Wygramy 2 baraż No jakby to powiedzieć... no chyba nie w tym sezonie. edit: ok, punkt 3 można wykreślić. Poprawia to nasze szanse o jakiś 1% ![]()
Ostatnio edytowane przez Elendil : 11.05.2024 o godz. 23:19.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|