wiesniak842 napisał(a):

Trzeba przyznac, ze smiala teza.
Z reszta sie zgadzam, ale... dzieki ewentualnej kasie po awansie bedzie nas stac na przynajmniej kolejny sezon po spadku Nasz wybor obecnie to:
a)dalsze meczenie buly z jeszcze jeden sezon w pierwszej lidze bez awansu, pozniej RIP
b)meczenie buly, spektakularny spadek i kolejne meczenie buly w pierwszej lidze po spadku z sezon, moze dwa, pozniej RIP
c)cud nad Wisla, przychodzi nowy wlasciciel z zewnatrz i zaczyna robic cokolwiek z glowa na karku
|
lit c) możesz śmiało wykreślić
lit b) teoretycznie jest to możliwe ale bądźmy szczerzy...
Zostaje lit a) - ale naprawdę jak człowiek dzisiaj musi się wewnętrznie zmobilizować, żeby iść na mecz z Bielskiem w piątek i to głównie ze względu na spotkanie ze znajomymi facjatami, to sama myśl o tym, co będziemy prezentować w kolejnym sezonie w 1 lidze przyprawia mnie o nudności.
Kiedyś pisałem, że najgorsze co może spotkać Wisłę to obojętność. I to się właśnie dzieje.