
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
My znów dzisiaj wyszliśmy inną taktyką !
To już zapewne 4 kolejny mecz z inną wg Wolfiego ! )))W końcu my wcale nie wyszliśmy znów 3 stoperami i nie zaczęliśmy dopiero atakować mocniej jak się w dupce zaczęło palić. Wcale tak nie wyglądało nasze rozgrywanie piłki w pierwszej połowie : ![]() Przecież z reguły jeszcze między stoperów wchodził Carbo. Ja wam mówię, gramy mega ostrożnie a i tak nam ładują bramki co mecz. My nie potrafimy grać wahadłami. Villar nie jest wahadłowym. Stawianie go na wahadle to robienie mu krzywdy. Rude jest zakochany w grze wahadłowymi i będziemy taką ostrożną grę uprawiać. Przy takiej grze baraże to będzie loteria. Jeśli w ogóle się do nich załapiemy. Oczy bolą..... A chłop jest ślepy, dostał ostrzeżenie w poprzednim meczu ze Świtem i z Resovią robimy to samo. Jak dla mnie facet ma gadane, może znać się na taktyce, ale on nie potrafi dobrać piłkarzy do pozycji / taktyki do materiału. Jak dla mnie to wypierdzielenia w trybie pilnym. Jak zostanie na przyszły sezon to witaj 1 ligo na dłużej. Chyba, że nam się sfarfocli w barażach, jeśli uda nam się do nich dostać - co wcale takie oczywiste nie jest. Ale wiecie - nie ma tego złego... przynajmniej recyrkulacja piłki jest, asymetryczne ustawienie też jest, profesjonalizm jest, wyższa półka piłkarska jest.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 24.04.2024 o godz. 00:14.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|