The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.04.2024, 00:03
My znów dzisiaj wyszliśmy inną taktyką !
To już zapewne 4 kolejny mecz z inną wg Wolfiego ! )))
W końcu my wcale nie wyszliśmy znów 3 stoperami i nie zaczęliśmy dopiero atakować mocniej jak się w dupce zaczęło palić.

Wcale tak nie wyglądało nasze rozgrywanie piłki w pierwszej połowie :





Przecież z reguły jeszcze między stoperów wchodził Carbo.

Ja wam mówię, gramy mega ostrożnie a i tak nam ładują bramki co mecz.
My nie potrafimy grać wahadłami. Villar nie jest wahadłowym. Stawianie go na wahadle to robienie mu krzywdy.

Rude jest zakochany w grze wahadłowymi i będziemy taką ostrożną grę uprawiać.
Przy takiej grze baraże to będzie loteria. Jeśli w ogóle się do nich załapiemy.
Oczy bolą.....
A chłop jest ślepy, dostał ostrzeżenie w poprzednim meczu ze Świtem i z Resovią robimy to samo. Jak dla mnie facet ma gadane, może znać się na taktyce, ale on nie potrafi dobrać piłkarzy do pozycji / taktyki do materiału. Jak dla mnie to wypierdzielenia w trybie pilnym. Jak zostanie na przyszły sezon to witaj 1 ligo na dłużej. Chyba, że nam się sfarfocli w barażach, jeśli uda nam się do nich dostać - co wcale takie oczywiste nie jest.


Ale wiecie - nie ma tego złego... przynajmniej recyrkulacja piłki jest, asymetryczne ustawienie też jest, profesjonalizm jest, wyższa półka piłkarska jest.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 24.04.2024 o godz. 00:14.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:28.