The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.04.2024, 10:06
O to jestem zaskoczony.Tylko że z tego listu nic nie wynika.Potwierdza tylko to co wcześniej deklarował jeśli chodzi o sport amatorski młodzieżowy i rekreacje.W sprawie sportu wyczynowego ogólniki i lanie wody z podkreśleniem,że budżet nie jest z gumy i w kiepskiej kondycji.
Jakby to napisała Biedrzycka "Kto ma wierzyć ten wierzy" ja bym się nie dał nabrać.
Ciekawe czy odpowie teraz Gibała
Odpowiedz cytując
Obserwator
Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 19.04.2024, 10:08
krysztal napisał(a):Wyświetl post
O to jestem zaskoczony.Tylko że z tego listu nic nie wynika.Potwierdza tylko to co wcześniej deklarował jeśli chodzi o sport amatorski młodzieżowy i rekreacje.W sprawie sportu wyczynowego ogólniki i lanie wody z podkreśleniem,że budżet nie jest z gumy i w kiepskiej kondycji.
Jakby to napisała Biedrzycka "Kto ma wierzyć ten wierzy" ja bym się nie dał nabrać.
Ciekawe czy odpowie teraz Gibała
Jest tam znacznie więcej, a że mamy w mieście całą armię wychowanych przez poprzedniego prezydenta "pożytecznych idiotów" zwalczających jakiekolwiek wsparcie dla klubów, to nie może być wprost.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 19.04.2024, 10:41
Obserwator napisał(a):Wyświetl post
Jest tam znacznie więcej, a że mamy w mieście całą armię wychowanych przez poprzedniego prezydenta "pożytecznych idiotów" zwalczających jakiekolwiek wsparcie dla klubów, to nie może być wprost.
Szacunek z wyjście i z inicjatywą i zmuszenie przynajmniej jednego z nich do jakichkolwiek odpowiedzi i deklaracji.
Wydaje się,że Gibała musi teraz też odpowiedzieć.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:21.