
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2011
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
^^ Przecież SCT nie ma nic wspólnego z elektrykami. Celem jest wyeliminowanie tylko tych najbardziej emitujących samochodów (czyli głównie busów i dostawczków na euro 1 i 2). Stare osobówki się "same" wymieniają. Gibała chce referendum za rok ws. SCT - moim zdaniem to błąd, bo SCT możnaby tak skonstruować, żeby ograniczyć korki w mieście (ograniczając liczbę samochodów, które codziennie do miasta wjeżdżają). No ale "vox populi" - wszystkim kandydatom wyszło w badaniach, że mieszkańcy nie chcą SCT więc jej po prostu nie będzie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#2
|
Skoro celem SCT jest wyeliminowanie starych busów i rozlatujących się dostawczaków (bo osobówki się same wymienią), to może po prostu wystarczy zapis w SCT, że nie dotyczy ona aut osobowych? Zamiast uchwalać SCT, niech zabiorą się za stacje diagnostyczne, które podbijają dowody rejestracyjne zardzewiałym, kopcącym trupom, których jest pełno na drogach. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|