
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#15
|
|
Halo ale to jest całość nie było by Rude bez Królewskiego. Nie było by zalążków pozytywnej zmiany w mentalności drużyny bez Rude.
Ja zwracam uwagę na coś innego. Dziennikarze, czyli osoby mające wpływ na opinię publiczną, nie są obiektywni w ocenach i przekazywaniu informacji. Kiedy zespołowi nie pójdzie analizują przyczyny na dziesiątą stronę, potrafiąc "nie zgadzać się z powodami porażki przedstawionymi przez trenera". Natomiast po sukcesie zbywają sprawę milczeniem. To nie jest dziennikarstwo... Tylko próba manipulacji opinią. Z Chrobrym przegrała Wisła trenera Rude. Do finału awansowała po prostu Wisła.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 05.04.2024 o godz. 18:16.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|