
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
I tu akurat jest podobnie z Gibała, choć wiadomo komu kibicuje jego chrzestny oraz kuzyn i gdzie swoje inwestycje prowadziła jego rodzina. Tutaj można ewentualnie oczekiwać że w stosunku Wisły będzie w najgorszym wypadku neutralny, choć ogólnie bym nie chciał żeby został prezentem Krakowa. Jego populizm i fanatyzm ekologiczny przekracza wszelkie granice. Majchrowski neutralny nie był. I to tyle w kwestii plusów Gibały. Z innych kandydatów: kibicowanie Wiśle deklarował Misztalski i Mazur (który się wycofał, a szkoda). Kmita jak cała jego świta będzie głównie rzucał kasa, bo to ich polityka. Komarewicz - nie mam zdania, ale raczej bliżej mu do 2 strony. No a Kulig... Młodsza wersja Majchrowskiego. Tak czy siak będzie zaskoczenie jeśli będzie inna para w finale niż Gibała - Kulig/Kmita Reszty kandydatów nie rozważam na poważnie
Ostatnio za sprawą Wisły o Krakowie za darmo pisano w hiszpańskiej Marce. Ile by za taki artykuł sponsorowany zapłaciło miasto Kraków?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 05.04.2024 o godz. 16:38.
|
||
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|