The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 17.03.2024, 14:19
Cytat:
Jak widać piłkarze również chwalą sobie pracę z Hiszpanem, komunikację z nim oraz sposób przekazywania myśli taktycznej i wierzą w jej owoce.

Już nie mogę się doczekać kiedy Jaroo1 znów zacznie dowodzić, że zatrudnienie Rude to był "strzał w kolano", a to nie jest trener, tylko jakiś tam analityk.
No co ty, kopacze chwalą trenera? I to w sytuacji gdy awansowali do półfinału PP, a w lidze jeszcze nie narobili sobie wstydu? Wow. Ja myślałem, że powinni go teraz atakować i w nagrodę grać w pierwszym składzie.
Ty to mądry facet jesteś.

Cytat:
O dobrej współpracy w drużynie na linii trener-zawodnicy świadczą nie tylko wypowiedzi prasowe tych ostatnich, ale właśnie też wyniki i postępy w grze zespołu, realizowanie nowej taktyki, indywidualny rozwój przynajmniej niektórych zawodników, ich zachowania na boisku podczas meczów. To wszystko istnieje i przede wszystkim na tej podstawie widać, że ta współpraca układa się dobrze, a piłkarze nie tylko deklaratywnie wierzą w to, co robią, a także w ten sztab i w ten projekt.
Wow, wyniki o tym świadczą, ze współpraca się układa. Rok temu o tej porze to współpraca i wyniki układały się tak zajebiście, że Jaro prawie ogłuchł od tego głośnika, z którego muzę puszczał w szatni.

Jacy to piłkarze indywidualnie się rozwijają?
Duda, na którego tak tu już zaczęliście narzekać?
Krzyżanowski, który po prostu sobie gra. Tak jak pisałem kiedyś, on jest młody i stary jednoczesnie... W realiach polskich, to jest wielkie halo bo chłopak ma łatkę młodego talentu, ma 18 lat i jak mu wyjdzie jakieś zagranie na boisku to jest szok. W normalnych realiach to byłby za swoje występy krytykowany, bo jako 18 latek byłby traktowany jako pełnoprawny gracz i w tej chwili to grałby ostatni albo przedostatni sezon w eklapie, później albo by jechał za granicę do dobrego klubu albo ewentualnie w tej eklapie został i grał w jakimś Lechu albo Legii. A jest gdzie jest, w słabej I ligowej Wisle, gra bardziej z powodu problemów klubu i niedyspozycji Junci niż jakichś swoich zasług wielkich. Kto tu się jeszcze rozwinął? haha Colley, bo po prostu gra lepiej? Sobczak, który od dawna miał potencjał i potrafił 17 goli w I lidze zdobyć albo u nas wchodzić na końcówki meczów i strzelać? Rodado, który robi swoje?
Przecież jest wręcz odwrotnie, wiekszość składu gra słabo, mimo to wygrywamy więc to jest pewien paradoks.

Alfaro, Baena, Uryga, Jaroch, Szot, Goku, ojejku ależ oni się rozwinęli, o Łasickim, Olejarce czy Eneko nawet nie wspominam. Warto też napomknąć jaką formę krwiożerczą buduje super transfer Bregu oraz Omrani
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:56.