
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Scenariusz w tym momencie jest już znany:
1. Arka/Lechia 2. Arka/Lechia 3. Motor 4. Wisła 5. GKS 6. Miedź Wisla w 1 barażowym meczu u siebie dostaje w papę od Tychów. A tak serio, awans bezpośredni właśnie odleciał. Gratulacje dla Lechii. Przypadek ten tylko pokazał że MADA >>> królewicz. Gdyby ten pajac nas sprzedał rok temu to bylibyśmy na autostradzie do ekstraklasy. A tak trzeba szykować dupska na kolejny sezon w 1 lidze. Oby Puszcza się utrzymała bo w innych okolicznościach to na starcie juz zaczynamy z 2 w.......ami. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|