Książę Palownik napisał(a):

Panowie, nie kojarzycie może czy Duda w swojej karierze ma na koncie jakiś strzał w światło bramki?
Ja nie kojarzę.
|
Duda to taki zawodnik, że jak się wstrzeli to będzie strzelał seriami. Wątpię jednak że nastąpi to w tym sezonie. Nie mam jednak wątpliwości że za 1.5 roku już go u nas nie będzie.
Widać że zupełnie inne elementy w tym momencie chce szlifować.
Aż mi się przypomina casus Zienczuka, który przed swoim rekordowym sezonem z 16 bramkami w sezonie wcześniej zdobył... 0 bramek.