
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#31
|
|
3:1 dla Arki. Mecz bedzie otwarty, wieksza kultura gry po naszej stronie, ale Arka bedzie miala wiecej i lepsze sytuacje.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#32
|
|
Praktycznie niemożliwym jest, żeby sobie wyobrazić scenariusz, w którym będziemy mieli ten komfort, żeby sobie kogoś wykartkować. W scenariuszu hurraoptymistycznym będziemy do końca walczyć o bezpośredni awans. W neutralnym o jak najlepsze rozstawienie w barażach. W pesymistycznym w ogóle o baraże. Oddechu nie będzie.
W piątek wygramy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#33
|
|
Wiele w tym prawdy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#34
|
|
Co powinno być dla nas (w tym aspekcie) punktem odniesienia, to wiosna 2023 łapaliśmy minimalna ilość kartek, szczególnie na początku 5 czy 6 spotkań było w ogóle że średnio 1 żółta kartka na całą drużynę. Wtedy jednak broniliśmy się szczególnie wysoką jakością indywidualna (Fernandez, Mula, Igbekeme, Villa i Junca w formie) i nie stosowaliśmy tak wysokiego pressingu jak teraz.
Teraz będziemy jednak łapać kartki na potęgę, również dlatego że wychodząc tak wysoko jak obecnie nasi obrońcy muszą podejmować dużo większe ryzyko zostawiając sporo przestrzeni dla rywali. Carbo i Duda na pewno będą jeszcze pauzować przed (ew) barażami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Online |
#35
|
|
W obecnej sytuacji brak Carbo na boisku to poważne osłabienie niezależnie od tego, czy gramy z topem, czy z dołem tabeli. Wiadomo, że lepiej, żeby Carbo pauzował w meczu z jakimś Zniczem, ale paradoksalnie on właśnie w takich meczach może nam pomóc rozbijać autobus w polu karnym umiejętnym rozrzucaniem piłek po boisku. Punkty zdobyte ze Zniczem są warte tyle samo, co punkty zdobyte z Lechią.
Robi mi się słabo na myśl, że komuś z dwójki Carbo/Duda mogłaby przydarzyć się teraz kontuzja (odpukane w niemalowane), eliminująca ich z gry na 3-4 tygodnie. Są w tym momencie absolutnie nie do zastąpienia. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#36
|
|
Konferencja prasowa:
https://youtu.be/NNVlcElebjQ?si=rnTOFGgZhYcVSi0S Raport medyczny przed -> Kamil Broda i Miki Villar rozpoczęli zajęcia indywidualne na boisku, obciążenia będą systematycznie zwiększane; -> Vullnet Basha, David JuncĂ., Igor Sapała, Bartosz Talar i Patryk Gogół są w procesie rehabilitacji. Żółte kartki: 6: Colley, Goku 5: Duda, Jaroch, Carbó, 4: pauzują: , wrócili: Satrústegui, Rodado 3: Junca, Szot, Basha, Gogół 2: Uryga, Alfaro, Olejarka, Sapała, Villar, Ratón, Sobczak 1: Krzyżanowski, Łasicki, Baena ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#37
|
|
Dziwne że nikt nawet nie pyta na konferencjach kiedy powroty Basy/Sapały/Junki, czyżby nawet dziennikarze stracili nadzieję że jeszcze wrócą choćby na ławkę rezerwowych?
Temu ostatniemu mijają już 3 tygodnie, odkąd Junca miał zakończyć 2 tygodniowa rehabilitację Z tych 7 obecnie kontuzjowanych zawodników to nie zdziwię się jak tylko Villar i może Gogol powachaja jeszcze murawę w tym sezonie. A co do samego meczu z Arka to im bliżej meczu mam gorsze przeczucia. Remis biorę w ciemno.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.03.2024 o godz. 10:43.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#38
|
|
remis biere w ciemno. Choc "dzięki" Tychom jak i w sumie w duzej mierze zawalonym meczom u siebie na jesień, to margines błędu jest praktycznie żaden. (TOP2)
realistycznie to wtopimy. Ale nie raz mnie juz ten klub zaskakiwał, moze ta euforia z PP jeszcze trwa i chłopaki sie zepno. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#39
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#40
|
|
Jestem bardzo ciekawy tego meczu. Spodziewam się po Arce, że będzie grała swoje i mecz będzie otwarty. Będzie to fajny sprawdzian dla naszej gry w obronie oraz sporo miejsca dla ofensywy.
Z drugiej strony mogą nas zaskoczyć i wyjść murować i grać z kontry. Dzisiaj gospodarz jest faworytem, grają u siebie, Wisła przyciąga kibiców (przyszliście chamy bo my dzisiaj tutaj gramy), będzie sporo ludzi, po komentarzach widać że oczekują że się po nas przejadą. Będzie to bardzo miła niespodzianka jak urwiemy im pkt. Tak czy inaczej dalej utrzymuję 3:1 dla Arki. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Online |
#41
|
Darmozjad Sapała ma przed sobą jeszcze rok plażingu w Krakowie i później najprawdopodobniej zakończenie kariery, ew. kontrakt gwiazdorski w Wieczystej. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#42
|
|
Szkoda że tego murzyna połamanego nie wzięliśmy bo jak odejdą Basha czy Sapala to kurde nie będzie kto miał ich zastępować w gabinetach lekarskich. Chociaż mam jeszcze nadzieję że Jaro znajdzie 1-2 na ich miejsce, żeby bilans się zgadzał.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#43
|
|
Co się stąło z Junca? On był bardzo dobry, świetne dośrodkowania
![]()
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#44
|
|
Kontuzje + rozłąka z rodziną która została w Hiszpanii. Nie zdziwię się jeśli nawet rehabilitację tam przechodzi (na zdjęciach z treningów go średnio widać). W szatni po meczach też go nie ma (jak Bashy czy Gogóła).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#45
|
Sapałe nalezy z tego klubu wrecz siłowo usunąc,to jest chyba najwiekszy pozer od czasów Branko, goscia od kapeluszy ![]() wiecej uwagi poswieca przeszczepowi włosów niz grze w piłke. co do meczu to rozum mowi cos kolo remisu. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#46
|
|
Najśmieszniejsze/najdziwniejsze w tym meczu jest to, ze tutaj można się spodziewać wszystkiego, od blamażu i wstydu po wygraną i dominację, albo piękny remis, a moze remis po kopaninie
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#47
|
|
Jak ogarniemy obronę przy SFG yo świnia leży.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#48
|
|
20 minut gry i zero konkretów po naszej stronie. Chyba znów na farta musimy liczyc.
edit: 35 minut - mamy 1 niecelny strzał...
Ostatnio edytowane przez DysoN : 08.03.2024 o godz. 21:09.
![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#49
|
|
Żenująca połowa. Najgorsza w rundzie. Rude zniszczony taktycznie. Piłkarze zniszczeni mentalnie. Ani pół sytuacji bramkowej. Goku, Alfaro- kompromitacji.
Na ch.j ten Krzyżanowski chodzi do rzutów wolnych i rożnych? Czy poza Szotem i Krzyżanowskim inni piłkarze Wisły nie przyswoili w stopniu podstawowym wyrzutu piłki z autu? PS. Skupmy się na PP. Żadnego awansu nie będzie. Od początku rundy jedna i ta sama chu.nia. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#50
|
|
Królewski weź sobie tych hiszpańskich imbecyli ĂŹ idź stąd
Ja .......e mieć klub ,w którym kibice wykupują bilety na mecz miesiąc przed meczem i pluc im tak na ryj co tydzień.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#51
|
|
Arka nas wyjaśniła i nasze wielkie plany. Szkoda ze my jako wielka społeczność Wisły godzimy się na to żeby być robionym w chuja już od wielu lat. Zaorac to w ....u i zacząć od nowa...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#52
|
|
Pierwsza polowa to jakiś dramat. Kpina z nas kibiców. Ani jednej składnej akcji ani jednego celnego strzału. To co dziś na boisku odstawiają Goku Duda Alfaro Bregu i Szot to woła o pomstę do nieba. Zero chęci, zero pomysłu, zero akcji. Qrwa porzygać się idzie. Ktoś miał fantazję twierdząc, że Goku zastąpi Fernandeza 1 do 1.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#53
|
|
Na jakiej podstawie tak mówisz? Co tu ma do rzeczy taktyka?
Mamy piłkarzy o fizyczności dzieci: musieliby mieć technikę na poziomie Lecha żeby ograć Arkę. Arka ma gigantyczną przewagę fizyczną: siły, szybkości, skoczności etc. My jesteśmy powiedzmy o 30% lepsi technicznie. Arka jest o 90% mocniejsza fizycznie. Ot cała tajemnica. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
#54
|
Brejgu - bez dynamiki. Zresztą w ogóle na tle Arki wyglądamy jak zbieranina z domu starców - brak siły, dynamiki, energii. Niby przesuwamy się do przodu, ale jakbyśmy wóz z węglem ciagnęli. Bramka - asysta Szota przy leniwym przyglądaniu się przez Urygę. Popełniamy mnóstwo błędów, dajemy się osaczać szybkiemu rywalowi. Nikt nie bierze na siebie ciężaru gry, no może Goku, ale on nie ma na to warunków. Rude chyba wyobraża sobie, że sama technika wystarczy - a okazuje się, że wystarczy trochę siły jak w przypadku Gojnego, który sobie spokojnie przestawia czy to Alfaro, czy to Szota, ba daje sobie radę z Carbo. Gramy na razie jak chłopcy z mężczyznami. Zmiany w przerwie wręcz konieczne.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 08.03.2024 o godz. 21:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Online |
#55
|
|
W przerwie Szot wędka, ktoś za tragicznego Alfaro z żółtą kartką. Nie wiem jak, ale chociaż remis dziś musimy wywalczyć.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#56
|
|
Zachowanie Szota spuściło z nas powietrze. Tylko debil może zrobić coś takiego.
Goku to jest kompromitacja. Mam nadzieję że w przerwie chwycą się za jaja. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#57
|
|
Szneka; napisał(a):
![]()
DysoN
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#58
|
|
Sorry ale nie wygląda to dobrze. Wreszcie mamy mecz w lidze gdzie przeciwnik nie muruje tylko wyszedł grać w piłkę i no nie robimy sztycha. To był dla mnie taki mecz, który pokaże z czego ulepiony jest Rude i co prezentuje drużyna bo nie jestem debilem żeby wydawać osądy o trenerze po meczach gdzie przeciwnicy bronią się w 11.
Arka też może jakoś wielu sytuacji nie miała ale trzeba im oddać że wyglądają lepiej. Mam nadziej jednak, że w drugiej połowie przejmiemy inicjatywę bo już kilka meczów pokazało, że mamy parę aby grać do samego końca. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#59
|
|
Gramy to samo co od początku za Pana Trenera Rudego. Gramy to samo, czyli nic. Być może w drugiej połowie nastąpi przebudzenie, bo każdy nasz mecz jest nierówny.
Generalnie cwaniaczki się spięły na Widzew - tak jak pisałem wczesniej. Spięli się bo to dobre okno wystawowe. W I lidze od początku roku jest chujnia i chwilowe zrywy. Debile jak drozd czy markus udają, ze jest świetnie. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#60
|
|
Bez przesady poza prezentem od Szota mieli jedną wrzutkę i strzał głową. Wiele lepsi nie są tylko grają bardziej do przodu, a u nas Goku spieprzył wszystkie okazje na sytuację bramkową. Albo się zakiwa, albo źle przyjmie, albo stoi jak kołek. I jeszcze macha łapami.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|