The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 05.03.2024, 05:53
3:1 dla Arki. Mecz bedzie otwarty, wieksza kultura gry po naszej stronie, ale Arka bedzie miala wiecej i lepsze sytuacje.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 05.03.2024, 11:02
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Trzeba bedzie kombinować by sie wykartkował przed barażami.
Praktycznie niemożliwym jest, żeby sobie wyobrazić scenariusz, w którym będziemy mieli ten komfort, żeby sobie kogoś wykartkować. W scenariuszu hurraoptymistycznym będziemy do końca walczyć o bezpośredni awans. W neutralnym o jak najlepsze rozstawienie w barażach. W pesymistycznym w ogóle o baraże. Oddechu nie będzie.

W piątek wygramy.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 05.03.2024, 11:13
Wiele w tym prawdy.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 05.03.2024, 11:48
Co powinno być dla nas (w tym aspekcie) punktem odniesienia, to wiosna 2023 łapaliśmy minimalna ilość kartek, szczególnie na początku 5 czy 6 spotkań było w ogóle że średnio 1 żółta kartka na całą drużynę. Wtedy jednak broniliśmy się szczególnie wysoką jakością indywidualna (Fernandez, Mula, Igbekeme, Villa i Junca w formie) i nie stosowaliśmy tak wysokiego pressingu jak teraz.

Teraz będziemy jednak łapać kartki na potęgę, również dlatego że wychodząc tak wysoko jak obecnie nasi obrońcy muszą podejmować dużo większe ryzyko zostawiając sporo przestrzeni dla rywali. Carbo i Duda na pewno będą jeszcze pauzować przed (ew) barażami.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 05.03.2024, 11:53
W obecnej sytuacji brak Carbo na boisku to poważne osłabienie niezależnie od tego, czy gramy z topem, czy z dołem tabeli. Wiadomo, że lepiej, żeby Carbo pauzował w meczu z jakimś Zniczem, ale paradoksalnie on właśnie w takich meczach może nam pomóc rozbijać autobus w polu karnym umiejętnym rozrzucaniem piłek po boisku. Punkty zdobyte ze Zniczem są warte tyle samo, co punkty zdobyte z Lechią.

Robi mi się słabo na myśl, że komuś z dwójki Carbo/Duda mogłaby przydarzyć się teraz kontuzja (odpukane w niemalowane), eliminująca ich z gry na 3-4 tygodnie. Są w tym momencie absolutnie nie do zastąpienia.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 07.03.2024, 23:00
Konferencja prasowa:
https://youtu.be/NNVlcElebjQ?si=rnTOFGgZhYcVSi0S

Raport medyczny przed
-> Kamil Broda i Miki Villar rozpoczęli zajęcia indywidualne na boisku, obciążenia będą systematycznie zwiększane;
-> Vullnet Basha, David JuncĂ., Igor Sapała, Bartosz Talar i Patryk Gogół są w procesie rehabilitacji.

Żółte kartki:
6: Colley, Goku
5: Duda, Jaroch, Carbó,
4: pauzują: , wrócili: Satrústegui, Rodado
3: Junca, Szot, Basha, Gogół
2: Uryga, Alfaro, Olejarka, Sapała, Villar, Ratón, Sobczak
1: Krzyżanowski, Łasicki, Baena
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 07.03.2024, 23:51
Dziwne że nikt nawet nie pyta na konferencjach kiedy powroty Basy/Sapały/Junki, czyżby nawet dziennikarze stracili nadzieję że jeszcze wrócą choćby na ławkę rezerwowych?
Temu ostatniemu mijają już 3 tygodnie, odkąd Junca miał zakończyć 2 tygodniowa rehabilitację

Z tych 7 obecnie kontuzjowanych zawodników to nie zdziwię się jak tylko Villar i może Gogol powachaja jeszcze murawę w tym sezonie.

A co do samego meczu z Arka to im bliżej meczu mam gorsze przeczucia. Remis biorę w ciemno.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.03.2024 o godz. 10:43.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 08.03.2024, 07:00
remis biere w ciemno. Choc "dzięki" Tychom jak i w sumie w duzej mierze zawalonym meczom u siebie na jesień, to margines błędu jest praktycznie żaden. (TOP2)

realistycznie to wtopimy. Ale nie raz mnie juz ten klub zaskakiwał, moze ta euforia z PP jeszcze trwa i chłopaki sie zepno.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 08.03.2024, 07:31
https://www.youtube.com/watch?v=kNlqahSC1WA&rco=1

wygramy 0-2
Miłego Dnia Panie i Panowie
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 08.03.2024, 08:32
Jestem bardzo ciekawy tego meczu. Spodziewam się po Arce, że będzie grała swoje i mecz będzie otwarty. Będzie to fajny sprawdzian dla naszej gry w obronie oraz sporo miejsca dla ofensywy.

Z drugiej strony mogą nas zaskoczyć i wyjść murować i grać z kontry.

Dzisiaj gospodarz jest faworytem, grają u siebie, Wisła przyciąga kibiców (przyszliście chamy bo my dzisiaj tutaj gramy), będzie sporo ludzi, po komentarzach widać że oczekują że się po nas przejadą.
Będzie to bardzo miła niespodzianka jak urwiemy im pkt.

Tak czy inaczej dalej utrzymuję 3:1 dla Arki.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 08.03.2024, 08:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dziwne że nikt nawet nie pyta na konferencjach kiedy powroty Basy/Sapały/Junki, czyżby nawet dziennikarze stracili nadzieję że jeszcze wrócą choćby na ławkę rezerwowych?
Temu ostatniemu mijają już 3 tygodnie, odkąd miałem zakończyć 2 tygodniowa rehabilitację

Z tych 7 obecnie kontuzjowanych zawodników to nie zdziwię się jak tylko Villar i może Gogol powachaja jeszcze murawę w tym sezonie.

A co do samego meczu z Arka to im bliżej meczu mam gorsze przeczucia. Remis biorę w ciemno.
Basha i Junca to tak jakby ich już w drużynie nie było. Doturlają się do końca kontraktu i w czerwcu zasłużona emerytura zwieńczona wizytami w sanatoriach.

Darmozjad Sapała ma przed sobą jeszcze rok plażingu w Krakowie i później najprawdopodobniej zakończenie kariery, ew. kontrakt gwiazdorski w Wieczystej.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 08.03.2024, 09:57
Szkoda że tego murzyna połamanego nie wzięliśmy bo jak odejdą Basha czy Sapala to kurde nie będzie kto miał ich zastępować w gabinetach lekarskich. Chociaż mam jeszcze nadzieję że Jaro znajdzie 1-2 na ich miejsce, żeby bilans się zgadzał.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 08.03.2024, 10:07
Co się stąło z Junca? On był bardzo dobry, świetne dośrodkowania
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 08.03.2024, 10:49
Maine_Coon napisał(a):Wyświetl post
Co się stąło z Junca? On był bardzo dobry, świetne dośrodkowania
Kontuzje + rozłąka z rodziną która została w Hiszpanii. Nie zdziwię się jeśli nawet rehabilitację tam przechodzi (na zdjęciach z treningów go średnio widać). W szatni po meczach też go nie ma (jak Bashy czy Gogóła).
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 08.03.2024, 17:27
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że tego murzyna połamanego nie wzięliśmy bo jak odejdą Basha czy Sapala to kurde nie będzie kto miał ich zastępować w gabinetach lekarskich. Chociaż mam jeszcze nadzieję że Jaro znajdzie 1-2 na ich miejsce, żeby bilans się zgadzał.

Sapałe nalezy z tego klubu wrecz siłowo usunąc,to jest chyba najwiekszy pozer od czasów Branko, goscia od kapeluszy

wiecej uwagi poswieca przeszczepowi włosów niz grze w piłke.

co do meczu to rozum mowi cos kolo remisu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 08.03.2024, 17:33
Najśmieszniejsze/najdziwniejsze w tym meczu jest to, ze tutaj można się spodziewać wszystkiego, od blamażu i wstydu po wygraną i dominację, albo piękny remis, a moze remis po kopaninie
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 08.03.2024, 18:43
Jak ogarniemy obronę przy SFG yo świnia leży.
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 08.03.2024, 20:55
20 minut gry i zero konkretów po naszej stronie. Chyba znów na farta musimy liczyc.
edit: 35 minut - mamy 1 niecelny strzał...
Ostatnio edytowane przez DysoN : 08.03.2024 o godz. 21:09.
DysoN
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 08.03.2024, 21:18
Żenująca połowa. Najgorsza w rundzie. Rude zniszczony taktycznie. Piłkarze zniszczeni mentalnie. Ani pół sytuacji bramkowej. Goku, Alfaro- kompromitacji.
Na ch.j ten Krzyżanowski chodzi do rzutów wolnych i rożnych?
Czy poza Szotem i Krzyżanowskim inni piłkarze Wisły nie przyswoili w stopniu podstawowym wyrzutu piłki z autu?

PS. Skupmy się na PP. Żadnego awansu nie będzie. Od początku rundy jedna i ta sama chu.nia.
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 08.03.2024, 21:19
Królewski weź sobie tych hiszpańskich imbecyli ĂŹ idź stąd

Ja .......e mieć klub ,w którym kibice wykupują bilety na mecz miesiąc przed meczem i pluc im tak na ryj co tydzień..
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 08.03.2024, 21:21
Arka nas wyjaśniła i nasze wielkie plany. Szkoda ze my jako wielka społeczność Wisły godzimy się na to żeby być robionym w chuja już od wielu lat. Zaorac to w ....u i zacząć od nowa...
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 08.03.2024, 21:22
Pierwsza polowa to jakiś dramat. Kpina z nas kibiców. Ani jednej składnej akcji ani jednego celnego strzału. To co dziś na boisku odstawiają Goku Duda Alfaro Bregu i Szot to woła o pomstę do nieba. Zero chęci, zero pomysłu, zero akcji. Qrwa porzygać się idzie. Ktoś miał fantazję twierdząc, że Goku zastąpi Fernandeza 1 do 1.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 08.03.2024, 21:23
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Żenująca połowa. Najgorsza w rundzie. Rude zniszczony taktycznie.
Na jakiej podstawie tak mówisz? Co tu ma do rzeczy taktyka?

Mamy piłkarzy o fizyczności dzieci: musieliby mieć technikę na poziomie Lecha żeby ograć Arkę.

Arka ma gigantyczną przewagę fizyczną: siły, szybkości, skoczności etc.

My jesteśmy powiedzmy o 30% lepsi technicznie.
Arka jest o 90% mocniejsza fizycznie.

Ot cała tajemnica.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 08.03.2024, 21:24
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Żenująca połowa. Najgorsza w rundzie. Rude zniszczony taktycznie. Piłkarze zniszczeni mentalnie. Ani pół sytuacji bramkowej. Goku, Alfaro- kompromitacji.
Na ch.j ten Krzyżanowski chodzi do rzutów wolnych i rożnych?
Czy poza Szotem i Krzyżanowskim inni piłkarze Wisły nie przyswoili w stopniu podstawowym wyrzutu piłki z autu?

PS. Skupmy się na PP. Żadnego awansu nie będzie. Od początku rundy jedna i ta sama chu.nia.
Jestem podobnego zdania: Goku to największe beztalencie Wisły - tyle straconych piłek, wikłanie się z beznadziejne dryblingi. Czy gra dlatego, że jest Hiszpanem?
Brejgu - bez dynamiki.
Zresztą w ogóle na tle Arki wyglądamy jak zbieranina z domu starców - brak siły, dynamiki, energii.
Niby przesuwamy się do przodu, ale jakbyśmy wóz z węglem ciagnęli.
Bramka - asysta Szota przy leniwym przyglądaniu się przez Urygę.
Popełniamy mnóstwo błędów, dajemy się osaczać szybkiemu rywalowi.
Nikt nie bierze na siebie ciężaru gry, no może Goku, ale on nie ma na to warunków.

Rude chyba wyobraża sobie, że sama technika wystarczy - a okazuje się, że wystarczy trochę siły jak w przypadku Gojnego, który sobie spokojnie przestawia czy to Alfaro, czy to Szota, ba daje sobie radę z Carbo.
Gramy na razie jak chłopcy z mężczyznami.

Zmiany w przerwie wręcz konieczne.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 08.03.2024 o godz. 21:26.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 08.03.2024, 21:27
W przerwie Szot wędka, ktoś za tragicznego Alfaro z żółtą kartką. Nie wiem jak, ale chociaż remis dziś musimy wywalczyć.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 08.03.2024, 21:28
Zachowanie Szota spuściło z nas powietrze. Tylko debil może zrobić coś takiego.

Goku to jest kompromitacja.

Mam nadzieję że w przerwie chwycą się za jaja.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 08.03.2024, 21:28
Szneka; napisał(a):
1617721To co dziś na boisku odstawiają Goku Duda Alfaro Bregu i Szot to woła o pomstę do nieba
Aflaro to nic nie gra juz od dluzszego czasu. W naszej pomocy dzis cos tam gra Carbo, cala reszta to parodia piłki nożnej.
DysoN
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 08.03.2024, 21:30
Sorry ale nie wygląda to dobrze. Wreszcie mamy mecz w lidze gdzie przeciwnik nie muruje tylko wyszedł grać w piłkę i no nie robimy sztycha. To był dla mnie taki mecz, który pokaże z czego ulepiony jest Rude i co prezentuje drużyna bo nie jestem debilem żeby wydawać osądy o trenerze po meczach gdzie przeciwnicy bronią się w 11.

Arka też może jakoś wielu sytuacji nie miała ale trzeba im oddać że wyglądają lepiej.

Mam nadziej jednak, że w drugiej połowie przejmiemy inicjatywę bo już kilka meczów pokazało, że mamy parę aby grać do samego końca.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 08.03.2024, 21:33
Gramy to samo co od początku za Pana Trenera Rudego. Gramy to samo, czyli nic. Być może w drugiej połowie nastąpi przebudzenie, bo każdy nasz mecz jest nierówny.

Generalnie cwaniaczki się spięły na Widzew - tak jak pisałem wczesniej. Spięli się bo to dobre okno wystawowe. W I lidze od początku roku jest chujnia i chwilowe zrywy.

Debile jak drozd czy markus udają, ze jest świetnie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 08.03.2024, 21:34
Bez przesady poza prezentem od Szota mieli jedną wrzutkę i strzał głową. Wiele lepsi nie są tylko grają bardziej do przodu, a u nas Goku spieprzył wszystkie okazje na sytuację bramkową. Albo się zakiwa, albo źle przyjmie, albo stoi jak kołek. I jeszcze macha łapami.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:45.