
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#11
|
|
jest udowodnione naukowo że wydarzenia których nie pamiętamy wydają sie odległe czasowo, a te za naszego już życia , jako "dopiero co"
więc zauważę tylko że zgodzie czy tam układowi WRW stuka 9 (dziewięć) lat w tym roku zwolennika zgody z Jagą zaś poinformuję że została skasowana na polecenie Lechii , a pamiętała ona czasy zgody Ruch-Widzew-Wisła-Jaga było to dużo starsza zgoda niż Śląsk przez te 9 lat, układ WRW (+ dodatki) zdołał okrzepnąć i nie opiera się już dawno na kontaktach Miśka można pisać że mafiozgody itp , ale dziwi mnie jednoczesne jakieś romantyzowanie zgody z Lechią która była dokładnie na tej samej zasadzie i trwała by dalej gdyby nie okazało się że Gdańszczanie jednak postawili na lojalność wobec Wrocławian ![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|