
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka:
![]() Tabela: ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Online |
#2
|
|
Trzeba ten mecz w jakiś sposób przepchnąć kolanem.
Przegrana w tym meczu oznacza, że jedno z miejsc premiowanych awansem bezpośrednim będzie już raczej poza naszym zasięgiem, a kto wie czy nie oba (przypominam o fatalnym bilansie bezpośrednim z Tychami, w ich przypadku musimy ich przeskoczyć o 1 punkt). Oglądałem drugą połowę meczu Tychy:Arka i Arka tak naprawdę nie pokazała w nim nic oszałamiającego, równie dobrze mogła ten mecz przegrać, tak jak my mogliśmy równie dobrze wygrać z Tychami. Zdecydowało jedno dośrodkowanie. Stawiam optymistycznie 1-3, ale remis akurat na tym terenie też nie będzie tragedią.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 04.03.2024 o godz. 10:05.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#3
|
|
Remis ok, Wygrana zajebista, ale cos mi mowi porażka 2:1
![]()
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#4
|
|
Minimum remis. Tym bardziej, że za plecami jest sporo chętnych do 6 stki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#5
|
|
Wbrew opinii wielu niedowiarków z forum uważam, że ten mecz wygramy
![]() ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|
Nie no, nie ma podstaw do twierdzenia, że się w tym meczu nie zesramy. Do tej pory absolutnie KAŻDY ważny mecz bądź mecz z kimś z czołówki przegrywaliśmy badz remisowalismy jeśli to byl mecz z kims slabszym. I nie widzę podstaw do twierdzenia że teraz będzie inaczej. Poza tym, licząc puchar polski wygraliśmy już 2 mecze z rzędu a to jak wiadomo jest szczyt Wisły więc w piątek przegrana, jeśli będziemy mieć fart to może remis.
Arka jest liderem, leci po awans. My to wciąż średniak który jeśli przyfarci to obroni baraze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#7
|
|
To oni będą mieli większe ciśnienie.
Nie sądzę, że Arka organizacją gry może nam zagrozić. Mecz powinien być otwarty, a to plus dla nas. Obawiam się tylko sędziowania. 2:3 ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#8
|
Nie wiem czy Arka zagra otwarcie z nami, każdy w lidze widzi, że piłka nam nie przeszkadza tylko do pewnego momentu, nie ździwi mnie gra Arki podobna do Odry. Może duo Sobczak, Rodado od początku |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Online |
#9
|
|
Ja bym nie nazwał przegranej z GKSem zasłużonymi bęckami. Mogliśmy ten mecz przynajmniej zremisować, jeśli nie wygrać, bo mięliśmy ku temu kilka okazji. Zawiodła skuteczność i daleki byłbym od twierdzenia, że Tychy wygrały zasłużenie, broniąc się rozpaczliwie w ostatnich 15 minutach meczu.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#10
|
|
To może być nie tylko mecz kolejki, ale być może mecz sezonu dla nas. A już na pewno mecz który będzie miał swoje konsekwencje dla całej czołówki.
Jeśli to wygrany uwierzę w awans bezposredni, na dziś dalej obstawiam jednak miejsce barażowe. Typuje w piątek 2-2 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#11
|
|
Po tym meczu (jeśli wygramy) będzie można myśleć znowu realnie o bezpośrednim awansie. Jesli przegramy, nie ma co panikować - tylko szykowac formę na baraże
A tak na poważnie fajnie byłoby wygrać, ale jesli nie - to chociaż zremisujmy. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2006
Offline |
#12
|
|
Też uważam że z Tychami spokojnie mogliśmy wygrać niestety zabrakło w środku pola Carbo i przez to w tym sektorze boiska nie istnieliśmy. Ile znaczy Carbo pokazały dwa ostatnie mecze.Duda tez gra dużo lepiej gdy na boisku jest Hiszpan.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#13
|
|
3 żółte kartki do kolejnej pauzy Carbo...
Oby nie na baraże. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#14
|
|
Świnia nas nie wpuści.
Mam nadzieję, że dostaną standardowy wpier*ol 5:1 ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#15
|
|
Jeśli uważacie, że spokojnie mogliśmy wygrać z Tychami to chyba nie widzieliście tego meczu.
Tychy po zaległym spotkaniu, po którym odpoczywały chyba 2 dni, zagrały spokojnie, wyrachowanie nie dopuszczając nas do sytuacji bramkowych. Tychy stwierdziły, że wystarczy spokojnie nam przeszkadzać, a sami z tyłu też zrobimy błąd. Bramka strzelona przez Tychy zadaje kłam narzekaniom (niby słusznym), że jak się ma z przodu niziołków (nie mylić trendsetterem w zakresie fryzur z Odry) to nie ma sensu robić wrzutek w pole karne. A bramkę strzelił nam chyba najniższy na boisku - główką. Ewidentny błąd naszej obrony i nauka dla Rude, co robić w fazie ataku. My natomiast graliśmy a-skutecznie i wręcz naiwnie będąc bezradnymi wobec spokojnie ustawionego w narożniku boksera, który wszystkie próby ciosów przyjmuje z uśmiechem na gardę po czym wyprowadza jeden cios, po którym rywal leży na deskach i pyta: co się stało? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#16
|
Miał być jakaś alternatywa Sapała (w końcu Rude piał z zachwytu nad jego forma - a w końcu trenera trzeba słuchać ),ale okazało się że jest jak zawsze i nie mamy.Na każdej innej pozycji mamy jakąś alternatywę i pojedyncza absencja może nie być tak odczuwalna. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#17
|
|
Mamy zastępstwa ale też ci do wyjściowego składu są ogólnie słabi. Np Krzyżanowski - młody chłopak, który prędzej gra z blaku laku niż dlatego, że wiele może dać klubowi. Za niego może wejść jeszcze słabszy Eneko. Jaroch - Szot. Kolejny duet gdzie najlepiej by się było pozbyć obydwu i sprowadzić chociaż jednego super obrońcę i jednego sredniego. I tak właściwie można wymieniać cały skład.
Jaro znowu doprowadził do tego, że mamy rozdmuchaną kadrę, połowa ma kontuzje bo kupują kaleki (i jeszcze kolejną kalekę chcieli) albo grubasów bez kondycji, a reszta wiadomo, jeden młody niedoświadczony, drugi formę ma lub nie ma. Nazwisk 40, przychodzi co do czego, nie ma 11 do gry. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#18
|
|
@FraMat - oglądałem mecz z Tychami u siebie, mógł tutaj paść każdy wynik - trochę skuteczności i (chyba to był główny problem) zimnej krwi pod ich bramką i równie dobrze mogło być 2:1. Gorszy występ Ratona i mogło być 3-4 w plecy. Remis nie byłby niczym szokującym.
Mecz był słaby w naszym wykonaniu, ale taki Ruch wygrał awans dzuęki punktowaniu w meczach w których wyglądał tragicznie. Jakby nasi wepchnęli na koniec 1-2 bramki to (poza hejterami których tutaj pełno) kibice Wisły mieliby w dupie dobry mecz Tychów. Życzę żebyśmy następny taki mecz, kiedy nam nie idzie - przepchnęli. Może być z Arką. I w dupie mam pajaców narzekających po każdym zwycięstwie - liczy się awans.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.03.2024 o godz. 14:17.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#19
|
|
Jak dla mnie to mogą przepychać do końca sezonu.Na jakąś wielką poprawę w jakości gry nie liczę.Może w końcu Rude wcieli w życie plan-byle jak byle by awansować bo jak wiadomo Sobol mógł wygrywać ale byle jak to nie chciał
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#20
|
Ostatecznie liczy się tylko wynik do tabeli, ale przebieg praktycznie każdego meczu można tak podsumować. Wystarczyłby jeden drobny niuans dotyczący skuteczności czy zimnej krwi piłkarzy Wisły, Stali, Tychów czy Opola i inny wynik nie byłby niczym szokującym. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#21
|
|
Dostaniemy trójkę tak samo jak ze świnią jak i z Lechią niestety.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#22
|
|
To będzie mecz prawdy w kontekście gry w barażach o ekstraklasę. Jeżeli dostaniemy tęgie lanie a Arka jest w gazie nie będzie już żadnych złudzeń co do potencjału tej drużyny i snów o potędze wg algorytmów Królewicza.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy
Offline |
#23
|
|
Obstawiam remis.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#24
|
|
1:3, ad meczu z tyskimi ciotami, to nie tychy wygraly a my przez fatalna skutocznosc nie zdobylismy chociaz punkcika. Ktos tu jakis kawal opowiedzial, ze tychy nie dopuszczaly nas do sytuacji bramkowych(sic). Kilka setek, w ktorych nasi z paru metrow obijaja bramkarza!
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#25
|
|
oczywiscie moje 1:3 to prognoza wyniku; swinia-Wisla
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#26
|
|
Arka na pewno przed własną publicznością nie wyjdzie murować.
Nie będzie też grać z przeciwnikiem, który się wypruł z sił grając z nami w poprzedniej kolejce. Obstawiam optymistycznie - pewną wygraną 1:3 lub 2:4. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#27
|
|
Mecze z Arką zwykle przebiegają wbrew logice przedmeczowej, więc wiem, że nic nie wiem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2018
Offline |
#28
|
|
Zawsze ich lejemy to i teraz tak będzię
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#29
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
|
Nie mam pojęcia jak gra Arka. Licze na meczycho, czas idealny - Piątunio wieczorem.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|