
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#11
|
|
Cytat:
Ja oczywiście z pytaniem czy Rude już do wywalenia, pisze pół żartem pół serio. Śmieje się z tego wszystkiego bo nic więcej już nie zostało niż obśmiewać ten cyrk i jajogłowych z tego forum. Fanatycy Królewskiego, wszędzie spiski, każdy robi pod górkę, wszyscy winni tylko nie drozd, Markus, Areczek, Królewski i Rude. Oblężona twierdza, ja wpisami na forum burze caly wislacki układ, zwalniam trenerów, no ....a kropla drąży skale normalnie. Czasami sobie żartuje, czasami ironizuje, w tym wszystkim jest oczywiście też prawda. W tym cytacie prawda jest taka, że Rude do zwolnienia będzie i mogę jedynie powtórzyć że to analityk, a nie trener, zwykły teoretyk, a trenersko nieudacznik. Miało być pięknie. Po dwóch miesiącach pracy jest na pewno gorzej niż za Jopa i być może nawet gorzej niż za Sobola. Niemniej nie ma co na siłę porównywać tego z Sobolem, większy problem jest w tym że w dwóch meczach drużyna nic nie pokazała. I o ile miałem z tyłu głowy że może coś z Rude zaskoczy, że nie jest to super trener gwarantujący sukces, to zawsze jest opcja że mu po prostu się uda, nie myślałem że wygra wszystkie mecze ale ze może np gra będzie w miarę spoko, że w miarę będziemy punktować. Dwa mecze tylko zagraliśmy a raczej już można że sporą dozą pewności założyć że trener zupełnie się nie nadaje i ta drużyna nie zrobi żadnego postępu ani za trzy ani za 13 kolejek. A przypominam że jak na I ligę to mamy spoko skład więc powinien tu sobie byle trener (nie mylić z parodysta) poradzić i jednak ten styl oraz wyniki powinny jakoś wyglądać. Tu nie chcemy trenera który tym składek wygra MP, tylko trenera który jedynie w słabej lidze, z dobrym składem jaki mamy, da być może top 2, że mecze będą wyglądać ok. Zagraliśmy ze słaba Stala i fartem wygraliśmy, a już lepsze Tychy na naszym boisku nas ośmieszyły. Jeszcze można się łudzić że to był nasz falstart i będzie lepiej ale obawiam się że to co pokazaliśmy to nasz max i te mecze były grane na ambicji, wysokim morale. Także jak jeszcze siadzie to morale to może wyjdzie że za Rude średnia pkt na mecz będzie mniej niż 1,11
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 24.02.2024 o godz. 12:24.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|