The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.12.2023, 16:55
W przeciwieństwie do ostrożnej większości i kilku nabuzowanych sceptyków, ja jestem zdecydowanym optymistą. Kilka powodów.

- Mamy dwóch nowych młodych trenerów ze świeżym spojrzeniem i na drużynę i na cel który mamy przed sobą. Przychodzą tutaj awansować do najwyższej ligi, a nie na dzień dobry szukać wymówek dlaczego mogłoby się to nie udać Zarażenie tym zespołu to połowa sukcesu.

- Obaj są niezłymi teoretykami, entuzjastami piłki nożnej obytymi z nowinkami taktycznymi to może dać zespołowi najbardziej brakujący element czyli powtarzalne schematy w grze, a nie fantazje która czasem się kończy i przegrywamy z Podbeskidziem.

- Albert będąc asystentem w Meksyku czy w Stanach odpowiadał za rozwój indywidualny piłkarzy. Prawdopodobnie potrafi ocenić potencjały rozwojowe poszczególnych zawodników i przygotować dla nich celowane zajęcia. Tego u nas od lat brakuje zwłaszcza młodym i kto wie czy poprawa na tym polu nie jest ważniejsza niż sam awans. Bo umiejętność rozwinięcia zawodnika daje możliwość oszczędności przy ewentualnych zakupach.

- Pozostawienie Jopa w roli asystenta tworzy kontynuację pracy w zespole i wzmacnia jedność. Pojawienie się nowych trenerów nie będzie zaczynaniem całkowicie od początku. Dla Mariusza to kolejne doświadczenie które w perspektywie będziemy mogli wykorzystać.

- Hiszpanie dostając możliwość bezproblemowego porozumienia się z trenerem złapią nowy oddech i zakładam że poprawią swoje zaangażowanie wolicjonalne, myślę zwłaszcza o starszym zaciągu czyli Junce i Vilarze.

Tak jak już pisałem, jeżeli nowy sztab wykorzysta nasz potencjał w 60% to awansujemy bezpośrednio bez żadnego problemu. Dlatego zachęcam żeby trzymać kciuki i myśleć pozytywnie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:35.