The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.12.2023, 13:19
Główny problem Alfaro był bardzo prosty: Sobolewski.

Po przyjściu do Wisły prezentował się lepiej niż obecnie, bo kilka miesięcy treningów pod ręką naszego byłego już na szczęście sztabu i trenera, oraz ich pomysły taktyczne, były dla niego niczym plagi egipskie.

Sobolewski niszczył go tak jak Tachiego przenosząc na zupełnie inną pozycję niż nominalną (wcześniej grywał i przychodził do Wisły jako lewy pomocnik), próbował wcisnąć w swoją idiotyczną koncepcję gry ofensywnej, która jak wiemy owocowała jedynie bezsilnością w zderzeniu z jakimkolwiek zorganizowanym w tyłach przeciwnikiem.

On powinien grać na lewym skrzydle, gdzie miałby więcej przestrzeni i możliwości gubienia krycia w grze jeden na jeden, pokazywania swojego odejścia od rywala, umiejętności dogrania piłki z boku. Potrafi bardzo dobrze pracować w defensywie, więc nasza lewa strona i pod tym względem skorzystałaby (Goku broni bardzo słabo). Myślę, że wtedy wielu krytyków Alfaro zaskoczyłby bardzo pozytywnie. Nie byłbym zdziwiony jeśli nowy trener (lub nawet jeszcze Jop) widząc jak sytuacja wygląda spróbowałby zrobić ten dość oczywisty manewr, na którym wszyscy mogą skorzystać.
Ostatnio edytowane przez Markus : 12.12.2023 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:49.