The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.12.2023, 17:22
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, Wy nie porównujcie normalnych klubów do Wisły. Bo tam taki Papszun, Szulczek czy Guardiola to najpierw jest rozwijany, sondowany, oceniany, do tego ma sztab ludzi obok siebe, nad sobą i pod sobą. W Wiśle jest amatorka, nieodpowiedni ludzie na stanowiskach i nadzieja, że znajdzie się jakiś trener, który sam sobie poradzi i sam zdziała cuda, da mu się Kmiecika, Zająca i łaciaka i niech awansuje.
To jest rzucenie trenera, jednego człowieka, na głęboką wodę, mimo że pływać nie umie lub pływa słabo.
I to zrobiono Brzęczkowi, który do pracy w dobrym klubie się nie nadaje. Wmówiono mu jeszcze żeby w ogóle menedżerem został. Nie ogarniał trenerki to jeszcze za transfery się wziął.
I to zrobiono z Sobolem, gdzie chłop bez doświadczenia miał sobie poradzić, a jak nie wyszło w tamtym sezonie i nie wychodziło w tym, to został i nie chciał Jaro go zwolnić, robiąc mu dalej krzywdę.

W normalnych klubach jest plan, na klub, na trenera, na rozwój. U nas jest jedynie przypadek. Zero planu, pomysłów. Trafił się teraz Jop, bo Sobol uciekł. I jako, ze nigdy nie ma planu co dalej, to jeśli wypali mu kolejny mecz, to być może z tego przypadku zostanie trenerem na stałe. Nie dlatego, że ktos tak wczesniej myślał, przygotowywał go, liczył na niego, tylko dlatego, ze się nawinął więc reszta amatorów w klubie pomyśli, że mamy okazaka co wygrał 3 mecze po 4:0, 4:1, po co mamy nie wiadomo kogo szukać, jak nawet nie umiemy szukać?
Uważasz że w Warcie jest sztab ludzi pomagający Szulczkowi ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.