The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 01.12.2023, 23:40
Ta, trudniejszy, jasne, gdybyśmy grali jak z Puszczą przy komplecie latem, bez kary,to będzie jak wtedy 5-0..


...a nie, czekaj
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 01.12.2023, 23:41
Cytat:
Wyjebane masz, prędzej czy później w takim syfie, kwasie, psycha Ci siada, nawet jeśli na początku miałeś motywacje i ambicje.
Najlepszy przykład Carbo. Wszedł z samolotu najpierw na zmianę, potem od razu do pierwszego składu i grał jak profesor przez jakieś 5 meczów. Poźniej dostosował się poziomem.

Myślę, że powinniśmy wprowadzić pewną nowość w footballu i kontraktować graczy na 2 miesiące. Później i tak przestają być przydatni, a tylko generują koszty.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 01.12.2023, 23:46
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Najlepszy przykład Carbo. Wszedł z samolotu najpierw na zmianę, potem od razu do pierwszego składu i grał jak profesor przez jakieś 5 meczów. Poźniej dostosował się poziomem.

Myślę, że powinniśmy wprowadzić pewną nowość w footballu i kontraktować graczy na 2 miesiące. Później i tak przestają być przydatni, a tylko generują koszty.
Chwila,chwila.Carbo ponoć miał zaległości i nasz sztab go bodaj 3 tygodnie przygotowywał.Tak,że być może Carbo po wyjściu z samolotu krawaty nogami wiązał ale tego już się chyba nie dowiemy.Z samolotu na boisko to wybiegł chyba Ikbekeme
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 01.12.2023, 23:59
O, Radek się podał do dymisji.


Byle nie tymczasowiec Kiko....
Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 02.12.2023, 00:02
s1mone napisał(a):Wyświetl post
O, Radek się podał do dymisji.

Byle nie tymczasowiec Kiko....
Kmiecik ogarnie, jest najbliżej drużyny.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 02.12.2023, 01:16
Bez żartów, on serio ogarniał tematy w latach 90-tych, przy Skrobowskim itd, papiery ma do dziś.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 02.12.2023, 01:17
W sensie, że bez żartów, zaskroniec może tę legendę uczynić pierwszym trenerem, w tym cyrku wszystko możliwe
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 02.12.2023, 01:22
Savik napisał(a):Wyświetl post
Jaroo, to niekoniecznie tak działa, Sobolewski pewnie jest fajnym szkoleniowcem z punktu widzenia piłkarzy i jestem w stanie uwierzyć, że oni go nawet uwielbiają, bo pewnie jest równy gościu. Oni go nie zwolnią. Natomiast tutaj wychodzi niedojrzałość JK. Są dwa rodzaje managerów, manager zarządzający szeregowymi pracownikami (Sobolewski) i manager zarządzający managerami (Królewski). Ten drugi musi patrzeć na inne cechy, dla tego drugiego nie może być tylko ważna atmosfera w zespole, ale przede wszystkim cele które zespół ma osiągnąć, a także rozwój poszczególnych członków zespołów. W Wiśle są - ani nie dow2iezione cele, ni nie ma rozwoju członków zespołu (piłkarzy). Dojrzały szef szefów, wyciagnał by jedyny słuszny wniosek - problem tkwi nie w szeregowym pracowniku, ale w ich managerze (Sobolewski).
Jakbym był piłkarzem to szkoleniowiec byłby dla mnie fajny jakby robił ze mną i kolegami coś takiego że byśmy wychodzili na boisko, rozwalali przeciwnika= zarabiali premie za wygrane i awanse+ grałbym tak dobrze, że dzwoniliby do mnie z fajniejszych klubów i chcieli mnie kupić i płacić 2 czy 5x tyle co w Wiśle.
To, że gość jest (może) normalny i ludzki to o wiele za mało.
@ Delgado
Nie będzie takich jaj, że dziadek Kazek.. mogą być za to inne, że Zając, Jop albo Kiko będą przesunięci na trenera., gdzie osiągnięcia Zająca i Kiko są takie, że hmm, a o Jopie nic nie wiem.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 02.12.2023 o godz. 01:40.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 02.12.2023, 07:28
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Chwila,chwila.Carbo ponoć miał zaległości i nasz sztab go bodaj 3 tygodnie przygotowywał.Tak,że być może Carbo po wyjściu z samolotu krawaty nogami wiązał ale tego już się chyba nie dowiemy.Z samolotu na boisko to wybiegł chyba Ikbekeme
I wtedy grał najlepiej. Im dłużej ktoś pracuje z naszym sztabem, tym gorzej wygląda.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 02.12.2023, 08:35
Ale on podał cały sztab do dymisji to chyba jasne...

Jak przyjdzie nowy trener to ze swoimi w jakimś stopniu. Mam nadzieję.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 02.12.2023, 14:59
Jopa bym jeszcze strzymał, to jest młodziutki trener na dorobku, ale krążą o nim praktycznie same dobre opinie.


Oczywiście przy jego nazwisku zawsze będzie powiewało widmo znanego samobója - ale nie powinniśmy mieszać tych faktów.


Kiko, Kmiecik - oby nie.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 02.12.2023, 15:16
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
osiągnięcia Zająca i Kiko są takie, że hmm, a o Jopie nic nie wiem.
Osiągnięcia Kiko jako trenera w Wiśle, kiedy spokojnie punktował w Ekstraklasie, są znacznie lepsze niż osiągnięcia takiego Kmicika czy Jopa. Więc jeśli ktoś miałby być tymczasowym trenerem, oczywiście że powinien to być on, a nie żaden z powyższych.
Ostatnio edytowane przez Markus : 02.12.2023 o godz. 17:03.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 02.12.2023, 16:07
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Jopa bym jeszcze strzymał, to jest młodziutki trener na dorobku, ale krążą o nim praktycznie same dobre opinie.


Oczywiście przy jego nazwisku zawsze będzie powiewało widmo znanego samobója - ale nie powinniśmy mieszać tych faktów.


Kiko, Kmiecik - oby nie.
JOP - 45 lat
Sobol - 46 lat

sobol zaczal "kariere" trenerska 7 lat temu...
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 02.12.2023, 17:07
Z tymi trenerami to jak z piłkarzami się robi. Od 4 roku życia musi trenować, a apogeum formy osiąga w wieku 27 lat, na 3-5 lat, później znowu pikuje w dół xd

Wiadomo, że doświadczenia nabrać trzeba na kazdym stanowisku ale bez przesady. Tym bardziej jeśli ktoś był zawodowym piłkarzem na wysokim poziomie, to praktycznie miał 20 lat przygotowania jako trener, widział wszystko od środka, trenował, rozmawiał z kolegami, trenerami więc wie z czym to się je.
Także jak coś ma być z pana x czy y, ma być dobrym trenerem to to przecież powinno wyjść po 1, 2 może 3 sezonach, po pracy w drugim czy trzecim klubie. Albo mu wychodzi, jakąs chemię łapie z zawodnikami, ma pomysł na siebie i zespół albo nara.

Czy Sobol będzie lepszym trenerem za rok czy 5 lat? Nie. Nie będzie nigdy dobrym trenerem bo się nie nadaje na to stanowisko. I jedynie może z przypadku osiągnać sukces, bo gdzieś się ekipa sama stworzy, wszystko samo zagra, a on akurat w tym czasie zostanie trenerem w tym klubie.

Dobrych trenerów jest mało. Taki Papszun, Magiera itp. To są ludzie, gdzie widać gdzie by nie przyszli, to zespół robi jakiś progres. Nawet wyników może niebyć ale ich praca będzie dostrzegalna.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 02.12.2023, 17:08
Markus napisał(a):Wyświetl post
Osiągnięcia Kiko jako trenera w Wiśle, kiedy spokojnie punktował w Ekstraklasie, są znacznie lepsze niż osiągnięcia takiego Kmicika czy Jopa. Więc jeśli ktoś miałby być tymczasowym trenerem, oczywiście że powinien to być on, a nie żaden z powyższych.
niby tak , ale jednak Kiko wtedy mial pilkarzy 5 krotnie lepszych niz teraz , nie am co porownywac , choc zawsze twierdzilem ze skoro zdecydowano sie na tania opcje hiszpanska to powinien byc tez sztab hiszpanski - hiszpansko jezyczny a nie wuefisci z marnej polskiej mysli szkoleniowej ...ale teraz na to za pozno
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 02.12.2023, 17:14
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
niby tak , ale jednak Kiko wtedy mial pilkarzy 5 krotnie lepszych niz teraz , nie am co porownywac , choc zawsze twierdzilem ze skoro zdecydowano sie na tania opcje hiszpanska to powinien byc tez sztab hiszpanski - hiszpansko jezyczny a nie wuefisci z marnej polskiej mysli szkoleniowej ...ale teraz na to za pozno
Nie jest na nic za późno, sezon jeszcze się nie skończył. Dlatego skoro naprawiamy błędy, należy wreszcie zatrudnić brakujący element układanki, czyli w miarę kompetentnego trenera z Hiszpanii wraz z całym sztabem, a nie wracać znów do wielokrotnie przerabianych rozwiązań z polskimi trenerami czy zastępcami. Na końcówkę rundy jesiennej Kiko wydaje się najlepszym wyborem jako tymczasowy szkoleniowiec, na pewno sensowniejszym niż Jop czy Kmiecik.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 02.12.2023, 19:42
Jest za późno, Sobolewski i jego sztab legend zmarnowali czas i potencjalne punkty. Ani jednego, ani drugiego nie da się odzyskać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 02.12.2023, 21:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jest za późno, Sobolewski i jego sztab legend zmarnowali czas i potencjalne punkty. Ani jednego, ani drugiego nie da się odzyskać.
To prawda, przez Sobolewskiego, ten cały dramatyczny sztab i upór Królewskiego bezpowrotnie straciliśmy mnóstwo cennego czasu i punktów. Ale liga nie jest jeszcze definitywnie przegrana, Wisła dalej ma szansę na baraże o Ekstraklasę. Ja jestem za tym, aby zrobić, co się da, aby spróbować do nich awansować. Z lepszym, sensownym sztabem i może jakimiś wzmocnieniami nie jest to jeszcze niemożliwe.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 03.12.2023, 09:48
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
JOP - 45 lat
Sobol - 46 lat

sobol zaczal "kariere" trenerska 7 lat temu...

Po pierwsze mowa o trenerze tymczasowym do przerwy zimowej, żeby była jasność.

Różnica miedzy Radkiem a Mariuszem jest diametralna. Ja nigdy nie uważałem, żeby introwertyk mógł być dobrym trenerem a tak odbieram Sobola. Jeśli chodzi o Jopa - to jedyne opinie jakie słyszałem to same suoerlatywy. Żeby dokończyć rundę powinno wystarczyć. Wątpię, żeby nowy trener chciał przyjść tu na wczoraj, ale może się myle. Większość będzie chciało przejąć zespół na koniec rundy.
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 03.12.2023, 10:20
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze mowa o trenerze tymczasowym do przerwy zimowej, żeby była jasność.

Różnica miedzy Radkiem a Mariuszem jest diametralna. Ja nigdy nie uważałem, żeby introwertyk mógł być dobrym trenerem a tak odbieram Sobola. Jeśli chodzi o Jopa - to jedyne opinie jakie słyszałem to same suoerlatywy. Żeby dokończyć rundę powinno wystarczyć. Wątpię, żeby nowy trener chciał przyjść tu na wczoraj, ale może się myle. Większość będzie chciało przejąć zespół na koniec rundy.
Hyballa
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 03.12.2023, 10:23
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze mowa o trenerze tymczasowym do przerwy zimowej, żeby była jasność.

Różnica miedzy Radkiem a Mariuszem jest diametralna. Ja nigdy nie uważałem, żeby introwertyk mógł być dobrym trenerem a tak odbieram Sobola. Jeśli chodzi o Jopa - to jedyne opinie jakie słyszałem to same suoerlatywy. Żeby dokończyć rundę powinno wystarczyć. Wątpię, żeby nowy trener chciał przyjść tu na wczoraj, ale może się myle. Większość będzie chciało przejąć zespół na koniec rundy.
piłem do tego że użyłeś określenia "młodzik" wobec gościa który de facto jest w wieku Sobolewskiego
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 03.12.2023, 12:47
Sobolewski też jest młodym trenerem jakby nie było...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 03.12.2023, 16:31
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Sobolewski też jest młodym trenerem jakby nie było...
Ani młody ani trener
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 04.12.2023, 11:40
Ja bym Sobolewskiego nie nazywał trenerem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:35.