
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#11
|
|
Zakończyła się przedostatnia kolejka.
Polska jest dziś najwyżej sklasyfikowanym zespołem z "grupy A", który się na dziś nie zakwalifikował. Chorwacja i Włochy poprawiły swoją sytuację. Interesujące nas grupy: C: Ukraina-Włochy o awans. Tylko jeśli Włosi przegrają to spadają do baraży w grupie A. D: Chorwacja jest 2 punkty przed Walią i gra u siebie z Armenią. W Erewaniu była niespodzianka, bo Walia, która miała szansę na awans zremisowała. Ostatnie mecze: Chorwacja-Armenia, Walia-Turcja. Walia przeskoczy Chorwację jeśli wygra z Turkami, a Chorwacja nie wygra z Armenią. Jeśli Walia nie wygra to nie ma znaczenia wynik Chorwacji. E: Czechy-Mołdawia - tylko jeśli Mołdawia wygra w Ołomuńcu to przeskoczy Czechów, którzy spadną do baraży w "grupie A" Z grupy A mogą nie awansować będące przed nami Włochy i Chorwacja, a także za nami Czechy i Walia. Na pewno tylko jeden z pary Chorwacja-Walia będzie w barażach. Jeżeli będą 4 zespoły z A w barażach (3+Polska) to będą grać pomiędzy sobą. Jeśli będą 3 to najlepszy zagra z Estonią. Jeśli będą dwa - wyżej sklasyfikowany zagra z Estonią, a ten drugi z kimś z grupy B. Nie może być mniej niż 2 zespoły z grupy A w barażach.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 19.11.2023 o godz. 03:07.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|