Kurz napisał(a):

|
To tylko hipoteza, która może się okazać prawdziwa bądź nie. Trzeba ją jeszcze zweryfikować. I akurat to jest trudniejsze niż cokolwiek innego.
|
Znów ta sama bzdura.

Otóż nieprawda, ponieważ weryfikacja możliwości tych zawodników miała miejsce już w przeszłości, a nawet wcześniej w samej Wiśle. Niemal każdy z nich przed dłuższą pracą z naszym obecnym sztabem grał i prezentował się lepiej. Tu najlepszym przykładem właśnie Goku, Junca, Villar, ostatnio Carbo, Alfaro, nawet Polacy tacy jak Sobczak, Jaroch czy Łasicki.
Ba,również zawodnicy wypożyczeni z Wisły (lub sprzedani przez nas) w innych klubach zwykle prezentują się znacznie lepiej niż prezentowali u nas pod ręką naszego sztabu. Ostatnio pokazuje to Starzyński, Kuvelić czy Balta.
Zatem nie jest hipotezą, lecz FAKTEM, że obecny sztab szkoleniowy Wisły jest dramatycznie słaby, nie rozwija, lecz niszczy poszczególnych piłkarzy, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość gry zarówno ich jak i całego zespołu.
Zweryfikowany fakt, a nie hipoteza.