
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Ilu Hiszpanów musi grać? | |||
| 0 (jakby to ujął śp.Andrzej Iwan - lepsi piłkarze byliby z telezakupów Mango |
|
8 | 18,60% |
| 1-2 |
|
0 | 0% |
| 3-4 |
|
4 | 9,30% |
| 5-6 |
|
3 | 6,98% |
| 7 |
|
2 | 4,65% |
| 8 |
|
0 | 0% |
| 9 |
|
1 | 2,33% |
| 10 |
|
0 | 0% |
| 11 |
|
5 | 11,63% |
| 12+ (może specjalnie dla Wisły wprowadzą przepis o dodatkowym dwunastym zawodniku?) |
|
20 | 46,51% |
| Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#16
|
|
od samego poczatku bylo wiadomo ze skoro stawiamy na wariant hiszpanski to trzeba sztab szkoleniowy i trenera hiszpanskojezycznego - tu nie ma zadnej komunikacji , wiedzy i pomyslu naszych Fachowcow od szkolenia i trenowania ....apropo Rodado : w rezerwach naprawde nie ma zadnego napastnika
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|