
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Ilu Hiszpanów musi grać? | |||
| 0 (jakby to ujął śp.Andrzej Iwan - lepsi piłkarze byliby z telezakupów Mango |
|
8 | 18,60% |
| 1-2 |
|
0 | 0% |
| 3-4 |
|
4 | 9,30% |
| 5-6 |
|
3 | 6,98% |
| 7 |
|
2 | 4,65% |
| 8 |
|
0 | 0% |
| 9 |
|
1 | 2,33% |
| 10 |
|
0 | 0% |
| 11 |
|
5 | 11,63% |
| 12+ (może specjalnie dla Wisły wprowadzą przepis o dodatkowym dwunastym zawodniku?) |
|
20 | 46,51% |
| Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#15
|
|
Straszne mylicie pojęcia.
Kto z I ligi robi awanse. Polacy. Dlaczego? Bo w I lidze jest bieda i tylko n Polaków stać kluby, poza tym Polacy wystarczą aby z innymi Polakami, jeszcze słabszymi, w tej I lidze rywalizować. Nas stać na ściągnięcie obcokrajowców i zapłacenie im więcej, wiec takimi gramy. To, że mamy dużo Hiszpanów, to w naszej sytuacji też żaden problem. Mamy tragiczny sztab, tragicznego właściciela i nie będzie budowy mocnej drużyny, jeśli te podstawy będą zawodzić. Tylu Hiszpanów, a wyniki marne. Jak juz wpsomniano tutaj, jeśli si każdy uwstecznia to nieważne czy postawimy na Polaków, Hiszpanów czy graczy z czołówki bundesligi, bo oni pod Królewskim i Sobolem się wszyscy uwstecznią i też nie awansują. Na pewno trzeba na ich obronę powiedzieć, że i tak są lepsi niż Żyro, Sobczak itp itd pomimo, że się uwstecznili, to pod wodzą Sobola, Wuja i reszty, Żyro i spółka uwstecznili się jeszcze bardziej. Szukacie dziury w całym i jakiegoś złotego, idealnego rozwiązania, jakiegoś asa. Ani Kiko sam, ani miliard złotych na klub, ani Guardiola sam, nic nam nie pomogą. Środek na awans i rozwój klubu jest prosty, budowa wszystkiego od podstaw, na zdrowych zasadach, przez profesjonalistów. Tutaj Messi pewnego pułapu by nie przebił i pewnie z tą zgrają nieudaczników, legend i dyletantów, mając go, nawet byśmy MP nie zdobyli. Przerobiliśmy już kilka wariantów, słowacki mistrz Gula i polski dyrektor (skaut) Pasieczny, niemiecki zabijaka Hyballa, młody gniewny Skowronek, legenda Stolarczyk, selekcjoner z bogatym CV, do tego rodzina - Wuja, legenda z wiślackim serduchem - Sobol. I co z tego? Wariant z Hiszpanami, wariant z młodymi Polakami, ze starszymi Polakami, mieszanka obcokrajowców Polakami. I co z tego? Jak nie zmienia się jedno, większosć sztabu i JK i BK rzadzący Wisłą.... ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|