
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Ilu Hiszpanów musi grać? | |||
| 0 (jakby to ujął śp.Andrzej Iwan - lepsi piłkarze byliby z telezakupów Mango |
|
8 | 18,60% |
| 1-2 |
|
0 | 0% |
| 3-4 |
|
4 | 9,30% |
| 5-6 |
|
3 | 6,98% |
| 7 |
|
2 | 4,65% |
| 8 |
|
0 | 0% |
| 9 |
|
1 | 2,33% |
| 10 |
|
0 | 0% |
| 11 |
|
5 | 11,63% |
| 12+ (może specjalnie dla Wisły wprowadzą przepis o dodatkowym dwunastym zawodniku?) |
|
20 | 46,51% |
| Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 03.2016
Offline |
#11
|
|
Jakby Sobolewski był trenerem, którejś z tych drużyn co robiły awans to by walczyli co najwyżej o utrzymanie.Jak ten nasz as trenerki potrzebuje najsilniejszej personalnie kadry w lidze do robienia miejsca w połowie tabeli. Przecież jakby on Ruch w zeszłym sezonie prowadził z samymi anonimami w kadrze, gdzie większość grała rok wcześniej w 2 lidze to by ich spuścił z ligi a nie awans zrobił. Mamy jeden z najgorszych sztabów w 1 lidze i to jest nasz problem a nie piłkarze.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|