
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Ilu Hiszpanów musi grać? | |||
| 0 (jakby to ujął śp.Andrzej Iwan - lepsi piłkarze byliby z telezakupów Mango |
|
8 | 18,60% |
| 1-2 |
|
0 | 0% |
| 3-4 |
|
4 | 9,30% |
| 5-6 |
|
3 | 6,98% |
| 7 |
|
2 | 4,65% |
| 8 |
|
0 | 0% |
| 9 |
|
1 | 2,33% |
| 10 |
|
0 | 0% |
| 11 |
|
5 | 11,63% |
| 12+ (może specjalnie dla Wisły wprowadzą przepis o dodatkowym dwunastym zawodniku?) |
|
20 | 46,51% |
| Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#6
|
|
Bez kozery powiem pincet!
Pomysł z Hiszpanami, trzeba sobie powiedzieć szczerze, jest po prostu chwytaniem się brzytwy przez tąpiącego się... Jakieś przebłyski mają Villar, Goku, Rodado, Alfaro, reszta niczym się nie różni od chłopaków z 1 czy 2 Ligi... Już teraz widać, że to nie zdało egzaminu po miejscu jakie zajmujemy. Natomiast póki DS będzie Kiko to trzeba się spodziewać wagonów z Hiszpanami... Drugą naszą bolączką jest Sobol, ale to już jest inny temat. ![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|