The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.10.2023, 10:54
@Markus
Nikt nie pisze, że Hiszpanie w ogóle nie potrafią bronić. To absurd. Problemem są nasi Hiszpanie, poza Carbo. I nie jest tak, ze pod tym względem ustępują Yebo. Są mistrzami świata w porównaniu do niego. Tylko, że to za mało i nawet czasami skuteczne interwencje Alfaro nie zmieniają sytuacji. Ponieważ głównym problemem jest to, ze nie ma ich zwykle w sektorach, w których powinni być, lub sytuacjach, w których powinni brać udział (nie znaczy, że nigdy ich nie ma). A poza tym na poziomie indywidualnym, bronią jak Sebek Mila. Jeśli dołożymy do tego słabych obrońców, popełniających mnóstwo błędów indywidualnych, otrzymamy rzeczywisty obraz Wisły. I nie próbujmy udawać, że to nowy problem naszego klubu. Potrafiliśmy grać fatalnie w defensywie już w czasach Wdowczyka, a potem w miarę, jak trafiali tu coraz słabsi piłkarze, robiło się coraz gorzej i gorzej. Czasy trio to już w ogóle ewenement, bo w ekstraklasie zaczęliśmy tracić więcej bramek niż strzelaliśmy.

Jakby tego było mało zdecydowaliśmy, ze będziemy grać bardzo trudną odmianę futbolu, którą w Polsce udanie uprawia może Lech i Legia, wymagającej bardzo dużo jakości piłkarskiej, a co za tym idzie mamony. I cóż, efekty tej niezwykle ciekawej koncepcji właścicieli klubu obserwujemy co tydzień.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:32.