ciacho napisał(a):

Nie. Nie grają poniżej oczekiwań. To oczekiwania kibiców, albo raczej wyobrażenia kibiców Wisły wobec nich są nieadekwatne do ich umiejętności. Nie bez powodu wylądowali oni w 1 lidze polskiej, czyli na peryferiach prawdziwego futbolu. Co z tego, że Hiszpanie są dobrze wyszkoleni technicznie i mogą sobie fajnie poklepać na treningu grając w dziadka? Jak przychodzi presja to Goku nie potrafi do nogi partnera podać na 2 metry. Rodado zamiast ładować w bramkę mając przed sobą bramkarza to najchętniej by chciał okiwać jeszcze ze 4 obrońców żeby za łatwo nie bylo.
To jest ....a nieprawdopodobne jak ci piłkarze są bezmyślni. Pierdyliard wrzutek górą, żadnego zagrożenia bramki. Jedna wrzutka po ziemi i gol. Co nasi galacticos następnie robią? No oczywiście kolejny pierdyliard wrzutek górą.
|
Pod kątem umiejętności czysto piłkarskich Wisła ma najmocniejszy albo jeden z najmocniejszych składów w lidze. Tylko trzeba umieć to wykorzystać. Sobolewski zamiast rozwijać to zwija piłkarzy. Dobitnym tego przykładem jest Junca. Jak przychodził top, teraz fatalny. Goku był gwiazdą w tamtym sezonie, teraz 2x słabszy. Dać Sobolewskiemu przepracować rundę z Rakowem czy Legią a na wiosnę by się przed spadkiem bronili.
Ocena zawodników, których aktualnie mamy będzie możliwa jak przyjdzie tutaj trener. Chociażby daj Boże Brosz. Jedyny o którym wiemy, że jest szrotem to Raton.