
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#61
|
|
Ale jesteśmy w ciemnej dupie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#62
|
|
pepe72
Wylicz proszę średnią punktową na mecz w tej rundzie. ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#63
|
|
Mecz jak wiele za kadencji Sobola - przeciwnik stoi w 10 za linią piłki, strzela gola z dupy, a my nic na taki styl nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Gramy jednostajnie, wolno, porzygać się można od tego klepania od tyłu. Jak my mamy strzelić przeciwnikowi stawiającemu autobus w ten sposób? Drugi mecz z rzędu, w którym popełniamy niewymuszony, katastrofalny błąd, który kosztuje nas 2 punkty. Gra i wyniki, jakie prezentujemy, to droga donikąd. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#64
|
|
Graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli u siebie więc trzeba grać tylko jednym napastnikiem. Gra dwoma jest za dużym ryzykiem.
Punkt cieszy w perspektywie utrzymania i kolejnych meczach z Motorem i Płockiem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#65
|
|
Nie ogladalem meczu Wisly pierwszy raz od dawna, poszedlem z dzieckiem na plac zabaw, widze ze zdrowiej xD
Sobol prowadz nas ku otchłani. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#66
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#67
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#68
|
|
Królewski nie zwolni trenera bo by nie udźwignął emocjonalnie tej decyzji i by się rozpłakał.
My jesteśmy rodzinnym klubem, razem wygrywamy i razem toniemy. |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#69
|
|
Siedmiu Hiszpanów to za mało, aby Chrobry Głogów pokonać
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#70
|
|
Może być i 11. Najlepsza armia dowodzona przez idiotę przegra ze stadem baranów dowodzonymi przez wodza.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#71
|
|
Jesteśmy jak Krychowiak. Wprawdzie do przodu grać nie potrafimy ale za to z tyłu zawsze cos zje**iemy.
![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#72
|
|
Radziu ale ty jestes super gosc. 8 kolejka 4pkt przewagi nad strefa spadkowa 1 ligi. Ale ty nam ratujesz ten klub kochany super trenerze
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#73
|
|
Wywalić Kikuśka i wszystkich Hiszpanów.
Zatrudnić Brosza na trenera. Dotrwać do zimy. A w zimie po rozpoczęciu odbudowy Polski przez Tuska powinno być łatwiej o inwestora (bez żadnych powiązań z Putinem) i będzie należało zrobić powtórkę z Cupiała z przełomu 97/98. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#74
|
|
Myślę, że mimo wszystko ta drużyna ma potencjał. Dlaczego? Bo akcje tworzymy, strzały nawet jak nietrafione to są, grę prowadzimy, wiatr z przodu robimy. Tylko jest jedno ale.
O nie nie wiedzą co i jak grać. Także cały wysiłek idzie na marne. Do tego zawsze jakiś błąd w obronie się trafi czy przy tych śmiesznych SFG - czy my przypadkiem nie bylibyśmy teraz liderem gdyby odjąć nam wszystkie stracone bramki po SFG? haha I tak to wygląda. Potencjał jest ale nijak wykorzystywany, marnotrawiony przez Sobola i ogólnie zarządzanie drużyną. Przecież każdy z tych kopaczy musi myśleć za jakie grzechy trafił do tego burdelu i pracuje z takimi nieudacznikami jak Sobol i Jaro czy na doczepkę pan Kmiecik. W takiej toksycznej atmosferze i po.......onej firmie grać dobrze nie można. Grasz sobie w piłkę, co kolejkę kibice krzycza żeby zwolnić Sobola. Każdy wie co jest źle, przez kogo, dlaczego. Wiadomo, że kopacze tego głośno nie powiedzą bo po pierwsze nie sa od tego, po drugie by stracili dobry kontrakt. I po co im to? No i tak się kisza w tej żenadzie gdzie tylko legendy i Jaro udają jak jest pięknie. Później taki kopacz odchodzi, głowa odpocznie miesiąc, trafi do jakiegoś półamatroskiego klubu, który pracuje profesjonalnie (w przeciwieństwie do Wisły) i od razu wraz z morale umiejętności idą w górę, nawet bez żadnych treningów. Ciekawe co dalej w tym teatrze marzeń zafunduje nam nasz sternik ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#75
|
|
Oczywiscie ze ten potencjal jest. Kazda inna druzyna z ktora gramy to praktycznie same drewna. Taki poziom w lidze. Problem jest nie w samym trenerze a w calym sztabie. Rok trenowania a nasze sfg sa przezjebane, kazda kontra druzyny pachnie golem a druzyna w ataku bazuje na indywidualnosciach. Nie ma nic wytrenowanego. To jes zlepek technincznych pilkarzy ktorzy graja co sie akurat uda zagrac. Wszystko przekombinowane. Wlasciciel nie ma jaj wyjebac sztabu. ....a ludzie od lat pukalismy o 1 lige a teraz w tej lidze nawet bramek nie mozemy strzelac. O ile wielki trener Radus imperator sfg i gry obronnej oddaje pole do popisu trenerowi napastnikow to sami sobie dopowiedzcie kto ich trenuje, i jakie efekty sa od lat.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#76
|
|
Panowie, potencjał to nawet mam ja, tylko jeszcze nie odkryłem dziedziny życia, w której będę dobry.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#77
|
|
Cytat:
Przeważnie to się kończy tak, że odjebiemy coś w obronie, ktoś się pomyli i tracimy gola. My z kolei strzelić nie umiemy nawet jak się rywal myli. Jak się nie myli to robimy dużo akcji a i tak strzelić nie umiemy. Jak stracimy w jakimś newralgicznym momencie meczu bramkę nie daj boże, to już w ogóle psycha siada i otwiera się worek z bramkami i wieloma okazjami dla rywali. Potencjał w nich moi zdaniem jest, liga oczywiście jest słaba i to pomaga, ale głównie uważam, że trener i sztab nic nie pomagają, mental leży i stąd takie są wyniki. Oczywiście z Sobolem i spółką wyników nigdy nie będzie, bo on już od dawna w ich oczach jest niedorajdą i zwykłym przegrywem. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#78
|
![]() ![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#79
|
|
Standardzik taki.
Wynik był do przewidzenia zwłaszcza po tym, jak prezes dostał znowu fazę i zaczął wszystkich dookoła pouczać i rozstawiać po kątach, w czym szczyt osiągnął we wczorajszym wywiadzie u Ryszki. Wystarczyły dwa tygodnie względnego spokoju. Dzisiaj mokra szmata na pysk. Ale dobra, to my nie się nie znamy, a on jako jedyny wie, jak należy tym wszystkim zarządzać. Pora na analizę jakąś. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#80
|
|
Ludzie trochę spokoju. Zremisowaliśmy a płaczecie jakbyśmy przegrali. Glowy do góry.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#81
|
|
Nie sądziłem że ten pajac ma takie parcie na szkło. Widać że on tym twitterem żyje. Kręci go że odpowie jakiemuś anonimowemu kibicowi "nie" na sugestię że trzeba zmienić trenera. To jest jego terapia może? Może uzależnienie?
Ale rachunek nam wystawią. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#82
|
|
W gwoli ścisłości.
Spójrzmy na takie statystyki jak niebezpieczne ataki : Aż 99. To więcej niż 1atak/min. ![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#83
|
Dwa. Wychodzi jeden na połowę. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#84
|
|
Statystycznie mieliśmy piłkę zdecydowaną większość czasu. Niewątpliwie przebywaliśmy też często w tercji rywala. Strzeliliśmy też więcej bramek. Oraz mieliśmy poprzeczkę. Zasadniczo statystycznie wygraliśmy ten mecz.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#85
|
|
MaLk,
o to, to, to. Pisałem wyżej - zagraliśmy dobry mecz. O co chodzi z krytyką? |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#86
|
|
Statystycznie to Chrobry zeżarł mielone my kapustę ale statystycznie to jedliśmy gołąbki wiec jest zaje biscie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#87
|
|
Po dwoch meczach dobrych ktore byly anomalia wracamy do standardu.
Niech podadza statystki podan do tylu albo na swojej polowie. NIeosigalne dla innych Moze w ataku jestesmy slabi ale za to w obronie tez jestesmy nieudolni. Balans jest. I standard po stalym fragmencie bramka stracona. Czyli wszytsko w normie. Za Sobolowskiego to jest norma |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#88
|
|
|
Cytat:
Cytat:
Jak widać dogmat JK i JB o samozajebistości Wisły rozlazł się szeroko i jest głęboko zakorzeniony. Otóż drogi Jakubie zmartwię Cię. Okłamują Cię. W tym meczu nie detale były złe a całość i to do bólu. A ta "najlepsza w lidze drużyna" jest w stanie wygrać tylko i wyłącznie przez przypadek. Od czasu do czasu. Gangrenę braku ambicji i tumiwisizmu toczącą klub od czasów JB widać było po przerwie. Spodziewać się było można, że ta "najmocniejsza drużyna w lidze" rzuci się z pianą na pysku na przeciwnika. Gdzieżby tam. Wolno, wolniej, ja do Ciebie ty do mnie. Długimi momentami to Chrobry prowadził grę pozwalając sobie nawet na bezczelne rozgrywanie piłki od bramkarza. Czego nasza "najmocniejsza" już nie robiła bo zwyczajnie tego nie umie. No ale po co się starać skoro pracownik na etacie trenera poklepie po plecach a JK na końcu walnie wpis o poparciu. A na koniec miesiąca kasa póki co się chyba jeszcze zgadza. Gangrena... |
||
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#89
|
|
9 punktów straty do lidera (o ile dziś Motor wygra) to też minimalny detal.
9 punktów straty po 8 kolejkach. Za chwilę będzie półmetek sezonu, a my gnijemy w dolnej części tabeli. Minimalny detal. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#90
|
|
Nie ulega wątpliwości, że niemal wszyscy zawodnicy grają dużo poniżej swoich możliwości. Alfaro ze swoją techniką, odejściem od rywala i grą jeden na jeden powinien być najlepszym skrzydłowym ligi. Poza nim nie ma też w tej lidze żadnego lepiej wyszkolonego bocznego pomocnika niż Villar. Junca wiosną był najlepszym lewym obrońcą. Trudno w pierwszej lidze wskazać lepszego defensywnego pomocnika niż Carbo. Goku w poprzednim sezonie bezdyskusyjnie należał do największych gwiazd ligi.
Ale teraz u nas nikt z nich nie gra nawet na połowę swoich możliwości. Nie ma też drużyny. Powód jest oczywisty. Trener i sztab szkoleniowy. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|