The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.08.2023, 14:11
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tego oczekiwałem: wygraliśmy dzięki przypadkowi i temu, że Arka całą nic spędziła we Flixbusie z Gdyni do Krakowa, a potem zjedli śniadanie u kibica Wisły, który dosypał im jakichś zwalniajacych dragów.
Nasi nie zagrali nic, zero, nul, nie potrafili wymienić piłki na połowie rywala, nie potrafili śmiało wchodzić w pole karne, strzelać z dystansu, wchodzić w pojedynki.
Sobol musi odejść - przecież wiadomo, że spółdzielnia postanowiła graczami Arki zatrzymać Sobola na posadzie trenera tylko po to, żeby Wisła dalej się nie rozwijała.
Nawet Lasyk był dziś dla nas, a przede wszystkim dla Sobola wyjątkowo łaskawy - żadnej głupiej, jak zwykle decyzji. Pozwalał arkowcom się męczyć, a naszym wygrać.

Tak trzymać - nie zagraliśmy dobrze, Sobol pomylił się ze składem i ze zmianami - kibice na tym forum wiedzą najlepiej, co jest na treningach i podczas przygotowań. Oni nie mogą się mylić.
Nie gorączkuj się chłopcze. Będą następne mecze, na razie rączki na kołderkę żeby potem nie trzeba było głupa palić.
Jak zagrają dobry mecz z Miedzią to pogadamy. Na razie Arka faktycznie wyglądała jak po wirusówce...

Przy czym ja nie mam nic przeciwko żeby ten mecz był "przełamaniem". Po prostu w to nie wierzę.

Twoja egzaltacja średnio pasuje do naszej sytuacji, rozumiem że po tym wszystkim nie wytrzymałeś ale uważaj żebyś nie musiał z powrotem wciskać korka do szampana.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.08.2023 o godz. 15:03.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:29.