
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Z doświadczenia osób, które grały w piłkę i z ich opowieści wiem, że to było oczywiste, że to Łęczna będzie cisnąć po późnym wyrównaniu.
Nasi po pierwsze : - byli mentalnie w rozsypce po stracie gola - nie wiedzieli czy mają się bronić czy atakować Jedni chcieli bronić, drudzy atakować - robi się burdel i miszmasz i tyle w temacie. Podobnie z resztą działa gol kontaktowy, że często drużyna głupieje na chwilę. To tak z opowieści eks piłkarzy, którzy się trenerką obecnie parają. Co do sytuacji Klemenza, jakby gdyby na pipce rosły grzyby. Mieliśmy expected goals wyższe od Łęcznej. Enough said - nie będę się dalej produkował, bo szkoda czasu walczyć z wiatrakami. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|